Плазмова порізка призначена для швидкої та якісної обробки конструкції зі сталі й металу. Сучасна методика дозволяє працювати точно, виключити напливи на оброблюваній поверхні, виконувати розрізи будь-яких геометричних форм. При роботі на спеціальних верстатах з числовим програмним керуванням немає обмежень по товщині оброблюваного металу, а точність різання досить велика – мінімальні відхилення (+/- 0,25 мм). Для роботи необхідно придбати спеціальні пристрої, в Україні їх представляє компанія Плюс Мінус.

плазморез

Плазморізи з ЧПУ: можливості установок

Представлені апарати здатні обробляти метал будь-якої товщини й складу. З таким оснащенням доступна плазмова різка:

  • вуглецевої та корозійно-стійкої сталі,
  • алюмінієвого, мідного сплаву,
  • нержавіючої сталі та інших металевих листів.

Для роботи запропоновано інноваційне обладнання, яке обов’язково включають в технопарк досвідченого майстра. Використовують установки також в будівельній, виробничій, промисловій галузях. Необхідні вони для зварювання металевих моделей, поверхонь. Підбирають апарати за рівнем потужності, враховують показники товщини металу, з яким необхідно працювати. Додатково рекомендовано оцінити інтенсивність та обсяги роботи, умови використання техніки й застосовувані технології.

работа плазмореза

Види та переваги пристроїв

Техніку поділяють за типом використовуваного струму, загального функціоналу плазмореза. Апарати класифікують за типами:

  • Інверторний. Компактні та ергономічні пристрої, якими просто керувати. Забезпечує мінімальну витрату електроенергії. Часто такий тип необхідний в майстернях, СТО, де плазмова різка використовується нечасто.
  • Трансформаторний. Забезпечує високий ККД, але габарити пристрою досить великі. Апарат стаціонарний, а тому часто монтується на великих підприємствах.

Будь-який апарат здатний делікатно впливати на міцний метал. Плазморіз дає чіткий та рівний розріз без напливів, працює точково й направлено, не зачіпає сусідніх поверхонь. Пристрій не допускає деформацію структури металу та зовнішнього шару, відрізняється підвищеним рівнем безпеки. Додатковою перевагою стає відсутність нагріву глобальної зони, що вигідно відрізняє плазморезы від апаратів з кисневим принципом дії. У роботі зручні стаціонарні та мобільні установки, які демонструють стабільну потужність в робочому режимі.

Все для плазмової порізки металу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code