Штори – вишукане обрамлення для вікон, стандартних або панорамних. Це також захист приміщення від яскравих сонячних променів, світла нічних ліхтарів, пилу, холодного або гарячого повітря. Вибрані на сайті https://jakkard.com.ua/category/curtains/ штори захищають ще й від зацікавлених поглядів випадкових перехожих, що особливо актуально для квартир, які розташовані на перших поверхах будівель.

Штори для квартири - вибираємо найкращі

Вибір штор для квартири: кілька порад від професіоналів

При виборі продукції, яка представлена широким асортиментом, необхідно брати до уваги, що:

  • Полотна, на яких зображений поперечний малюнок або контрастний принт, візуально розширюють приміщення. Вертикальний малюнок витягує простір, що особливо актуально у вузьких приміщеннях.
  • Якщо покупець не хоче, щоб виріб торкався підлоги, відстань між покриттям й краєм має скласти не менше 5–8 см. Якщо не стоїть таке завдання, відстань може бути великою – до 15-20 см.
  • Якщо по сторонам передбачені невеликі простінки, не варто прикривати їх шторами. В іншому випадку можна погіршити вигляд кімнати.
  • Для приміщень зі світлими стелями необхідно підібрати продукцію з легких струмуючих тканин світлих відтінків.
  • У кабінет, кухню або дитячу кімнату не підходять довгі портьєри. Рекомендовано вибирати короткі фіранки або віддати перевагу французьким шторам, римським жалюзі.
  • Скорегувати обсяг невеликого приміщення можна за допомогою світлих гардин. Темні штори можна вішати в просторе приміщення, яке необхідно зробити затишним.

Не варто купувати однакову продукцію для всіх приміщень в будинку. Рекомендовано підібрати для кожного унікальну, особливу.

Портьєри для різних кімнат

Спальня

Вибирають полотна таких відтінків й фактури, щоб вони не виділялися на загальному тлі. Для спальні підійдуть ненав’язливі тони, які дозволять створити комфортну атмосферу.

Вітальня

Для цього приміщення вибирають однотонну продукцію в класичному стилі. Відмінно доповнять полотна пензлики, ламбрекени, люверси.

Кухня

У це приміщення підбирають продукцію не стільки функціональну й красиву, скільки практичну. Для пошиття використовують міцний матеріал, який легко прати.

Бібліотека або кабінет

Сюди вибирають солідні портьєри, які здатні створювати напівтемряву й затишний простір для роботи та відпочинку. У кабінет підбирають смарагдові, темно-коричневі, бордові, темно-зелені портьєри з щільної тканини.

Дитяча

Переваги віддають світлим, яскравим фіранкам, які часто прикрашають принтом. Підбирають для дитячої гардини з щільної тканини, яку можна багаторазово прати.

Штори для квартири: вибираємо обрамлення для вікна

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code