Якщо ви збираєтеся відправитися за кордон, або ж оформити громадянство, отримати дозвіл на зброю, ліцензію на роботу з наркотичними засобами, то отримання довідки про несудимість актуально. Якщо у вас планується відновлення громадянства, участь в тендері, тобто в ряді пакетів документів потрібна довідка про несудимість.

отримання довідки

Особливості отримання довідки про несудимість

Найчастіше дана довідка потрібна при прийомі на роботу. Якщо ви звернетеся до професіоналів, то для отримання даного документа ваша присутність необов’язково. Бюро перекладів готове отримати довідку без оформлення нотаріальної довіреності. Часто оримання довідки про несудимість потрібно:

  • для влаштування на роботу,
  • для візи при виїзді за кордон,
  • для роботи за кордоном,
  • для посольства,
  • для військового комісаріату.

Щоб оформити замовлення в режимі онлайн, на електронну пошту ви повинні відіслати таку інформацію, як прізвище, ім’я, по батькові того, на кого оформляється довідка, терміни і мета отримання, способи оплати, e-mail, а також скан паспорта. Будь-який громадянин не тільки з України, а й з іншої країни, що проживає в Україні, може витребувати довідку про несудимість. Найкраще звернутися до професіоналів, які готові оформити даний документ.

Переваги звернення за професійною допомогою

Найпоширеніші випадки, при яких потрібно даний документ, це отримання візи для поїздки за кордон, оформлення посвідки на проживання, відновлення втраченого паспорта, документів. Основний документ, який ви повинні надати, це паспорт, що діє на даний момент. Також буде потрібно заповнення анкет українською мовою і оплата.

Всі необхідні копії документів у відсканованому вигляді можна відправляти в режимі онлайн. Це дуже зручно, не доводиться витрачати час на поїздку в бюро перекладів. З вами обов’язково зв’яжуться для обговорення будь-якої позиції.

Громадянин України, який проживає за кордоном, а також громадяни інших країн, можуть користуватися послугами. Буде потрібно заповнення анкет російською мовою, оформлення і подача платежів. У деяких випадках є можливість отримати довідку про несудимість в терміновому порядку. Співробітники дозволяють зробити це в максимально короткі терміни. Зазвичай це займає не більше двох днів. Отримання даної довідки можна зробити за чотирнадцять днів. Найчастіше термін дії довідки 30 днів, якщо ж це інша країна, то термін дії довідки може становити три місяці.

Основні плюси отримання довідки про несудимість професіоналами

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code