Концерн REHAU, має в більшості країн планети понад 170 представництв, завоював любов споживачів високою якістю своєї інноваційної продукції.


Главная / Дизайн помещений и ремонтные работы /   Немецкие окна REHAU: качество на все времена

Неймовірно прославлені німецькі вікна REHAU, на всі 100% відповідають міжнародним стандартам, стабільно лідирують в уподобаннях людей, які вирішили встановити ПВХ-конструкції.

Ви теж вирішили встановити вікна цієї компанії? Тоді дізнайтеся в подробицях, в чому їх переваги.

Сильні сторони німецьких віконних систем

  • Надійність і довговічність. Світлопрозорі конструкції з логотипом цієї знаменитої компанії можна експлуатувати без ремонту близько 40 років.
  • Герметичність та енергозбереження. Завдяки високому рівню термоізоляції, німецькі вікна REHAU створюють комфортні температурні умови в житло, незважаючи на сильні морози за склом, а також не допускають утворення протягів і пилу.
  • Стійкість до будь-яких негативних впливів. Металопластикові вікна успішно протистоять сонцю і вітру, холодів і дощів; вони не бояться перепаду температур, нейтральні до химреагентам.
  • Шумоізоляція. Всі, хто встановив німецькі вікна REHAU, підтверджують: тепер в їх оселях панує тиша, т. к. з вулиці в будинок не проникає ні звуку.
  • Безпека. Ці віконні системи не горять, не виділяють токсичні речовини, тому не шкодять здоров’ю людей і зовнішньому середовищі.
  • Естетичність. Світлопрозорі ПВХ-конструкції представлені на ринку України в безлічі дизайнерських рішень, оскільки передові технології забезпечують найрізноманітніші варіанти конфігурації і обробки рам і стулок.

Що вибрати?

Ви плануєте покупку ПВХ-вікон? Тоді вам необхідно з’ясувати, яку саме систему краще придбати.

Якщо, наприклад, ви живете на південних теренах нашої країни, то вам добре підійде 3-камерний профіль з глибиною 60 мм, А в місцевості, де більшу частину року панують холоду, то краще придбати 5-камерний профіль з глибиною 70 мм — і у вашому будинку буде дуже тепло.

Концерн REHAU пропонує різні версії профілів та склопакетів, але одне у них незмінно: відмінна якість конструкції різних категорій — від «економ» до «еліт».

В українському кліматі оптимальним буде вибір таких систем, як:

  • EURO-Design 60 або 70 — недорогі німецькі вікна REHAU, придатні для застосування в місцях з помірними холодами.
  • BRILLIANT-Design — високоестетичні системи в комплектації, що гарантує защитй від усіх шумів, морозів і інших неприємностей.
  • GENEO або SYNEGO — найбільш енергозберігаючі віконні конструкції з 3-контурним ущільнювачем і 7-камерним профілем.

У сфері світлопрозорих конструкцій суперкачественные німецькі вікна REHAU — найкраще рішення на сьогодні!

Головна / Дизайн приміщень та ремонтні роботи / Німецькі вікна REHAU: якість на всі часи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code