Всі ми знаємо, що за безпосередньої «участі» сонячного світла зароджувалося життя на планеті Земля.


Главная / Дизайн помещений и ремонтные работы /  Светильники и люстры – ваш неповторимый ночной уют!

Електрика ж, внесла в наше життя максимум комфорту і затишку. Завдяки електриці, люди навчилися багато чому, зокрема декорувати свій будинок різними електро-приладами. Внаслідок чого, будинки стали виглядати по справжньому зручними і привабливими. Упорядковуючи свою квартиру ми, безумовно, замислюємося і про освітлення. Саме тому велике значення надається вибору освітлювального приладу.

Освітлювальні прилади бувають трьох основних видів, а саме:

 1. підвісними;
 2. вбудованими;
 3. стельовими.

Завдяки світильника, можна вирішити деякі завдання. Наприклад, можна повісити такий освітлювальний прилад, як люстра, в туалет або ванну. Виглядати це буде, м’яко кажучи, не доречно. А ось маленький і акуратний світильник, внаслідок своєї універсальності і зовнішнього вигляду, доведеться як не можна до речі. Люстра ж навпаки відмінно підійде і «впишеться» в будь-який інтер’єр вітальні і спальних кімнат. Ви без праці зможете підібрати собі люстру бажаного розміру, стилю і ступеня освітленості на сайті lustrico.ru. Інтернет-магазин люстр «Люстрико» порадує споживача недорогими цінами і високою якістю сервісу. Надаються світильники бувають наступних конструкцій:

 • підвісна;
 • стельовий;
 • настінний;
 • вбудовуваний;
 • трековий.

Вибираючи собі освітлювальний прилад, ви керуєтеся лише своїми особистими перевагами, але варто не забувати про важливих чинниках, таких як:

 1. дизайн;
 2. працездатність (функціональність);
 3. розмір;
 4. інтенсивність самого освітлення;
 5. вартість.

Призначення освітлювальних приладів

Функціональність світильників безпосередньо залежить від того, де вони розміщені. Так, наприклад, світильник підвісного типу можна використовувати в таких кімнатах як: кухня, коридор, їдальня і навіть спальня. Багато підвісні світильники обладнані спеціальним пультом управління. Вбудовувані і настінні прилади можуть служити в якості додаткового освітлення. Трекові світильник ідеально підходять для кімнат з великою квадратурою. Красива люстра буде органічно виглядати в просторій вітальні кімнаті з відмінним дизайнерським рішенням.

До речі кажучи, стиль люстри ви підбираєте безпосередньо під «жанр» вашої кімнати. Це може бути стандартний — класицизм, сучасний — хай-тек, модерновий — ар-деко, або навіть етнічний — стилі Африки, Японії, Марокко і так далі.

Якою б світильник ви не вибрали, головне, що б вам було світло, затишно і комфортно!

Головна / Дизайн приміщень та ремонтні роботи / Світильники і люстри – ваш неповторний нічний затишок!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code