Текстильні шпалери надзвичайно ефектні і коштують дуже дорого.  

Главная / Дизайн помещений и ремонтные работы / Как клеить текстильные обои?

Однією з їх особливостей вважається складність поклейки. Зазвичай цю роботу довіряють професіоналам, що мають значний досвід, причому саме по наклеюванню цього виду оздоблення для стін. Невмілі дії можуть призвести до псування недешевого полотна і появи плям на оформленої поверхні стін. Однак володіючи певною часткою акуратності і терпіння подібний варіант декору можна спробувати наклеїти і своїми силами. Зрозуміло, при цьому треба дотримуватися певних рекомендацій та дотримуватися послідовності дій.

Підготовчі роботи

Стіни перед наклейкою цього варіанту обробки повинні бути підготовлені особливо ретельно. Їх слід вирівняти поверхню, просушити і покрити грунтовкою. При бажанні останню допускається замінити спеціального типу паперовою підкладкою. Самі шпалери нарізаються на полотна з урахуванням суміщення візерунка. Оскільки особливої рівністю по висоті стіни в більшості квартир не відрізняються, на кожній смузі варто залишати запас в 5 див. При нарізці текстильних шпалер не варто використовувати ніж. Цим інструментом легко можна пошкодити структуру тканини. Найкраще взяти ножиці.

Як вибрати клей?

Вибір клею для такого оздоблювального матеріалу – процес дуже відповідальний. В принципі підійде будь-який, призначений для поклейки важких шпалер. Однак при цьому важливо вибрати досить якісний матеріал. Краще всього порадитися з продавцем в магазині vsemasteru.ru він підкаже найкращий в даному конкретному випадку варіант. Адже текстильні шпалери бувають різними – виконаними з льону, фетру, джуту, шовку на синтетичній основі і т. д. Текстильні смуги ні в якому разі не можна згинати, інакше залишаться помітні сліди від згину. Краще всього скласти нарізані полотна в акуратну стопку.

Як виробляти поклейку?

У тому випадку, якщо придбаний варіант на паперовій основі, клей наноситься на смугу і на стіну. Якщо ж основа флізелінова, промащують тільки поверхню стіни. Клей потрібно наносити максимально акуратно. При промазування смуги, слід залишати сухий крайку. Стіна проходиться клеєм на всю площу смуги. Полотно беруть за кути і притискають вгорі стіни. Далі його пропрасовують валиком по центру і розподіляють до країв таким чином, щоб не було бульбашок і перекосів. Після того, як смуга буде наклеєна на стіну, що обов’язково потрібно пройти вологою чистою ганчіркою по крайці. Якщо цим етапом знехтувати, в подальшому в цих місцях можуть залишитися клейові плями. При наклеюванні полотна з цієї ж причини варто простежити за тим, щоб клейовий склад не видавлювався на стиках назовні.

 

Як клеїти текстильні шпалери?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code