Що робити, якщо стара двері втратила презентабельність і замок почав підклинювати? Відновити її допоможуть фахівці Lockservice! Телефонуйте!


Главная / Дизайн помещений и ремонтные работы /  Как старую дверь сделать современной?

Рідко роботи по заміні дверних замків вдається зробити без подальшого відновлення дверей до їх первісного вигляду. Проблеми з вхідними дверима проявляються в самий невідповідний момент. Навіть у тих випадках, коли ключ ледь провертається або замок заїдає через раз, домовласник до останнього моменту відкладає виклик майстра або дослідження причини своїми силами.

Основні причини не спрацювання замків:

 • поломка ключа (не завжди визначається візуально),
 • поломка личинки циліндрового механізму,
 • забрудненість механізму,
 • знос замку,
 • перекіс замку при встановленні чи внаслідок просідання двері.

Які роботи з замками можна зробити самостійно?

Більшість жителів встановлює вхідні залізні двері з запірними механізмами, вмонтованими заздалегідь. Як правило, спочатку, з метою забезпечити вірогідність злому, ставлять два замки різних типів: один з сувальдним механізмом, другий – циліндровий. Врізні або накладні – вирішує господар.

При виникненні проблем власник квартири, що має навички слюсарної роботи, може самостійно зробити ремонт: демонтувати ненадійний замок і замінити його новим. Але посадкові отвори, що залишилися від старого, майже напевно не підійдуть для нового, і на двері залишаться сліди заміни.

В деяких випадках можна з’ясувати причини поломки механізму, усунути і вставити замок на місце. Якщо не довірити усунення поломки (іноді це – ретельне чищення і змащення) професійного майстру, проблема з періодичним заклинювання механізму може повернутися в будь-який момент.

У циліндрових замках проблема може бути вирішена лише заміною личинки, але відповідна мала у потрібний момент виявитися під рукою. Вихід є: демонтаж замку і відвідування ремонтної майстерні, що теж не безкоштовно.

Спосіб швидкого усунення проблем із замками

У рідкісних випадках при заклинившем замку господаря настільки необхідно терміново потрапити в житло, що він сам або майстерний сусід за допомогою лома або болгарки зламують двері. На відновлення потрібні час і гроші. Мінімізувати втрати можна, якщо діяти за алгоритмом.

 1. Зв’язатися з диспетчером LOCKSERVICE. Розмова по телефону плюс прибуття майстра зі спеціальним обладнанням до замкнених дверей по часу займуть не більше 30 хвилин.
 2. Довірити роботу фахівця. Він проведе діагностику запірних пристроїв будь-якого типу і полагодить або, в крайньому випадку, поміняє замок.
 3. Зробить відновлення полотна двері відразу або запропонує скористатися даною послугою пізніше (за вибором замовника).

Скільки часу йде у власника тільки на підготовку до злому? З дерев’яним дверним полотном він, мабуть, за півгодини впорається. А з металевим? І як потім відновлювати?

Етапи відновлення зовнішнього вигляду дверей своїми руками

Стара двері, як правило, має пошкодження і від зміни замків, і від рук або ніг неблагополучних сусідів, і кігтів або зубів чиїхось домашніх тварин. Особливо це помітно на облицьованій м’яким матеріалом поверхні (дерматином, шкірзамінником) з утеплюючою прокладкою (або без неї). Господар вирішує замінити оббивку.

Послідовність дій у загальних рисах

 1. Пробігтися по магазинах або інтернету в пошуку матеріалу.
 2. Купити сам матеріал і, як мінімум, степлер з комплектом скріпок для дерев’яної основи або дрібний кріплення для металу.
 3. Зняти двері з петель.
 4. Ретельно зачистити поверхню.
 5. Спробувати закріпити нову оббивку таким чином, щоб результат радував око.
 6. Викликати майстра (в 9 випадках з 10), який закінчить роботу. Відсутні матеріали та інструменти у нього є.

Викликати спеціаліста простіше на даному етапі, оскільки ще належить навісити оновлену двері на петлі. Можливо, їх теж доведеться замінити і опікуватися тим, щоб дверне полотно встановити без перекосів.

Чому майстер зробить краще?

З аварійним викликом все ясно: робота виконується швидко та якісно завдяки високій кваліфікації майстра. Але розумніше не чекати авралу. При найменших проблемах з замками будь-якого типу, в тому числі електронними, дзвонити з приводу виїзду спеціаліста на узгоджені з вами дату і час, повідомивши про основну проблему.

На місці приїхав майстер проведе діагностику забарахлившего пристрою, розповість про необхідних і бажаних діях, вартості кожного з них. Коли довірите всі запропоновані маніпуляції фахівця, в результаті отримаєте нову, ніби тільки що встановлену, двері з ідеально врізаними і бездоганно працюють замками.

Іноді для відновлення зовнішнього вигляду самої двері потрібно її розбирання, заміна або відновлення певної ділянки. Майстер все зробить акуратно, швидко, усуне всі наслідки механічних втручань.

Коли двері втратила первісний вигляд після закінчення часу або внаслідок механічних ушкоджень, в тому числі і слідів від демонтованих замків або запорів, не поспішайте міняти її на нову. LOCKSERVICE проводить ремонт старих дверей, починаючи від усунення перекосів і закінчуючи посиленням полотна і врізання додаткових пристроїв, наприклад, замків і дверних ручок. За бажанням замовника проводиться заміна обшивки дверей. Дати друге життя двері можна, видаливши старий і пошарпаний роками дерматин і закріпивши замість нього будь-який з сучасних, більш міцних і красивих, матеріалів.

Головна / Дизайн приміщень та ремонтні роботи / Як старі двері зробити сучасною?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code