Популярним рішенням є металеві варіанти. Вони надійні, підходять для тканин будь-якої ваги, виконуються в різноманітних дизайнах.


Важливу роль в інтер’єрі кімнати грають карнизи для штор. Кріплення штор на них виконується за допомогою спеціальних кілець, які легко ковзають по штанзі і не дряпають поверхню. Монтаж не складе праці, додаткові інструменти не потрібні. У комплект зазвичай входять кріпильні елементи.

Главная / Дизайн помещений и ремонтные работы /   Как выбрать карнизы для штор?

Металеві карнизи за типом кріплення в основному настінні. Використовувані для виготовлення різноманітні матеріали. Зазвичай вибирають бронзовий, сталеві, алюмінієві, сталеві, нікелеві і латунні штанги. Такі метали стійкі до температури і деформації, не схильні до корозії.

В залежності від бажаної композиції здійснюється підбір кількості рядів. Для складних багатоярусних штор з важкими тканинами використовують трирядні штанги. Якщо планується вішати тюль, потрібно брати дворядні. Для тільки одні штори, то вибирають однорядні варіанти.

На що звернути увагу при виборі? В першу чергу варто орієнтуватися по ширині віконного отвору і розміром кімнат у квартирі. У невеликих кімнатах добре поєднуються з простором тонкі металеві карнизи і мініатюрні наконечники на них. Для просторих кімнат ідеально підійдуть багаторядні карнизи з великими фігурними наконечниками.

Кронштейни кріплять штангу на стіну і відповідають за її стійкість. Розрізняють закриті і відкриті види. Відкриті дозволяють швидко розібрати карниз при необхідності, закриті вважаються найбільш надійними. При оптимальній довжині виробу штори не повинні лягати на підвіконня.

Довжина штанги вибирається в залежності від розміру приміщення. Якщо необхідно візуально розширити простір, то варто задуматися про придбання виробу довжиною у всю стіну. У звичайній спальні оптимальним рішенням є виступаючий карниз на 10 см з кожного боку віконного отвору.

При виборі товару варто пам’ятати про його поєднанні з іншими предметами інтер’єру та доречності в приміщенні. Ковані та чудернацькі вироби будуть безглуздо виглядати в мінімалістичному дизайні і навпаки.

Для класичного стилю оформлення приміщення підійдуть ковані моделі і мінімалістичні наконечники. Доречний орнамент, схожий з іншими деталями інтер’єру. Для любителів сучасного оформлення (хай-тек, мінімалізм) підійдуть суворі гладкі штанги з запам’ятовуються фігурними наконечниками.

Головна / Дизайн приміщень та ремонтні роботи / Як вибрати карнизи для штор?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code