Рано чи пізно, всі ми купуємо матраци для наших ліжок.  

Главная / Мебель / Конструктивные особенности качественного ортопедического матраса

Це дуже важлива покупка, так як від вашого вибору залежить не тільки комфортний сон, але і здоров’я вашої сім’ї. Щоб поліпшити своє здоров’я багато набувають саме ортопедичні матраци. У чому ж їх відмінність від звичайних “лежаків”? Так як їх називають ортопедичними, вони потрібні для лікування багатьох захворювань пов’язаних з хребтом і зі спиною. Завдяки їм людина менше рухається під час сну і займає зручне для нього положення.

Особливості

Існує два види матраців: пружинні і безпружинні. Подивитися широкий вибір матраців можна в магазині «Меблевий місто» в Єкатеринбурзі. Не можна сказати, який з них краще, так як у кожної людини свої вимоги і особливості здоров’я. Ортопедичні матраци відрізняються від інших тим, що вони підлаштовуються під будь-яку вагу. Тобто, якщо на матраці лежать дві людини різного ваги, під кожного з них матрац прогинається, тому міцний і комфортний сон гарантовано.

Так само вони змінюють свою властивість, якщо при сні змінюється температура у людини. Це теж позитивно впливає на якість сну. Мало того, ортопедичні матраци можуть лікувати спину. Яким чином? Як згадувалося раніше, коли людина лягає, матрац приймає форму його тіла, завдяки чому хребет перебувати в правильному положенні. З кожним днем у вас потроху може вирівнюватися хребет і з часом, ваша спина перестане боліти.

Ці матраци відрізняються від звичайних тим, що їх термін придатності набагато більший і з часом вони не втрачають своїх властивостей. Ви будете задоволені своїм вибором лише тоді, коли не пошкодуєте грошей на цю дуже важливу покупку. Деколи багато купують дешеві ортопедичні матраци, і з часом разачаровуются в них. Хоча в кожному магазині їх багато, якісні матраци коштують не дешево. Самий простий спосіб, як визначити стоїть у вас річ чи ні, порівняйте їх за вагою. Справжній ортопедичний матрац набагато легше, ніж звичайний.

Що потрібно враховувати при виборі?

  1. Вік людини. Перші хто має потребу в ортопедичному матраці – це діти. В основному, для них вибирають тверду модель, так як при жорсткому матраці правильно формуються кістки. На ньому краще спати до 30 років.
  2. Вага. Після 30 років, якщо ваша вага коливається між 60 і 95 кг, купуйте не жорсткий матрац, понад 100 кг –жорсткий.
  3. Кількість людина. Найчастіше подружжю краще купувати без пружинні матраци, так як чоловік і дружина можуть значно відрізнятися у вазі.
  4. Особисті захворювання. Проконсультуйтеся з лікарем, який з видів ортопедичних матраців вам найбільше підходить, адже у кожного індивідуальний організм.

Якщо ви застосуєте всі перераховані поради, тоді ваш сон буде міцним, а стан здоров’я значно покращитися.

 

Конструктивні особливості якісного ортопедичного матраца

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code