У сучасному виробництві фасади з масиву меблевої продукції застосовуються, в основному, для виготовлення кухонних гарнітурів.  

Главная / Мебель / Кухни из массива: основные типы материала

Статусний, дорогий зовнішній вигляд мають також фасади для шаф з масиву — платтяних, передпокоїв та інших.

Меблі з натурального природного матеріалу — дерева — проводиться майстрами-меблевиками вже не одне століття. Такі предмети обстановки, на відміну від більш недорогих, вироблених з інших типів матеріалів, випромінюють природність, тепло, є абсолютно екологічно чистими. Найбільшою популярністю сьогодні традиційно користуються італійські фасади для кухні з пластику. Багато профільні компанії-виробники існують більше століття, передаючи через покоління секрети виробництва якісної дерев’яної меблів. Відточена технологія виробництва, спеціально відібрані матеріали, фурнітура дозволяють звести італійські предмети інтер’єру в ранг творів мистецтва, надійного і довговічного прикраси будь просторій кухні.

Різновиди фасадів з масиву

Сучасними виробниками дерев’яних меблів (як великими компаніями, так і дрібними сімейними підприємствами) виробляються кухонні фасади з масиву, виконані з різних порід дерева. Найбільш поширеними є такі типи фасадів:

  • вільхові;
  • ясеневі;
  • соснові;
  • дубові;
  • вишневі.

Існують також і елітні кухонні фасади — з червоного/чорного дерева, але зважаючи на надзвичайну дороговизну (за вартістю нові вироби з цих матеріалів прирівнюються до антикварних) їх популярність вельми низька.

Кожен з сортів дерева, що застосовуються при виробництві натуральних фасадів, має власні переваги та недоліки. Головна умова при виробництві дерев’яних меблів — якісно підготовлена деревина, ретельно висушена. При недостатній попередньої ступеня просушування меблі в процесі експлуатації може деформуватися, її «поведе» (перекосить).

При цьому купити кухонні фасади з масиву вільхи буде дещо менш витратно, ніж, наприклад, дуба. Але вільха, будучи м’якою породою дерева, легко піддається як будь-яким способам обробки, так і механічних пошкоджень. Тому будь-яке необережне вплив твердим предметом може призвести до втрати ідеального зовнішнього вигляду вільхового фасаду.

Як можна заощадити, замовляючи кухонний фасад з масиву?

Сьогодні велику популярність заслужили кухонні фасади з масиву на замовлення. Причин тому кілька. По-перше, у такому разі можна придбати моделі абсолютно будь-яких габаритів, комплектації. Особливо це важливо у разі нестандартної конфігурації приміщення, куди звичайні гарнітури вписати вельми непросто.

По-друге, замовити кухню з масиву можна набагато дешевше, ніж купувати готову обстановку. Можна використовувати при виготовленні гарнітура дерев’яні фасади з невеликими текстурними дефектами. За вартістю вони порівнянні з фасадами МДФ, але при правильній обробці — шліфування, лакування, виглядають нітрохи не гірше, ніж першосортний масив.

 

Кухні з масиву: основні типи матеріалу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code