В кухні — «малятку» важливий кожен сантиметр вільної площі.  

Главная / Мебель / Что нежелательно использовать для оформления и обустройства маленькой кухни

Але деколи люди, облаштовуючи її, роблять деякі помилки, які суттєво зменшують загальний метраж кухні хоч фактично, хоч візуально. Чого не можна робити при оформленні маленьких кухонь?

Для початку, небажано купувати для них великий і масивний стіл

Він буде «з’їдати» простір і до того ж викличе незручність самої господині. Краще пошукати маленький столик, який можна поставити біля вікна або однієї із стін або зовсім перемістити стіл з кухні в іншу кімнату. Вітаються і відкидні варіанти обідніх столів.

Також не треба віддавати перевагу тільки відкритою або тільки закритій системі зберігання на кухні. Велика кількість шаф «обважнює» вид кухні і точно так само, як і масивний стіл, з’їдає її площу, а безліч відкритих поличок надають відчуття хаосу. Краще вигідно і зручно скомбінувати ці дві системи: в шафу ставити речі і продукти, які потрібні лише зрідка, а на полички класти і ставити те, що використовується кожен день.

Зайвою буде і «виставка» з побутової техніки, особливо якщо це досить габаритні речі: мікрохвильова піч або пральна машина. Для маленької кухні бажано купувати вбудовувані моделі великої техніки, а на столі або в робочій зоні — розміщувати більш дрібні прилади: чайник, мікрохвильову піч, кухонний комбайн. М’ясорубок, блендерам, мороженицам краще підшукати місце в шафі.

Заповнює кухню світло не тільки робить простір візуально більше, але й береже очі її володарів. Тому не варто купувати одну люстру і вішати її тільки над обіднім столом. Хороший варіант — невеликі світильники в кожній зоні кухні.

Про щільних шторах на кухні теж краще забути: їх важко відпирати від пилу і запаху їжі, так і денне світло крізь них майже не пробивається. Або зовсім обійтися без фіранок на кухні, або вибирати маленькі і легкі варіанти.

І, нарешті, не варто прикрашати свою кухню милими, але абсолютно непрактичними дрібничками. На маленькій кухні місце тільки годинах ( в робочій зоні — бажано з таймером), красивою посуді, зручних меблів і практичному текстилю.

 

Що небажано використовувати для оформлення та облаштування маленької кухні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code