Стиль лофт в домашньому інтер’єрі за своїм походженням нагадує горищний варіант: поєднання старого і нового, порядку і хаосу, грубих і м’яких елементів декору.

Главная / Мебель / Спальня в стиле лофт

Цей стиль визнаний одним з найпопулярніших стилів дизайну інтер’єру у всій Європі. Придумали його люди, які займаються якоюсь творчістю, а також не мають можливостей облаштовувати своє житло красиво.

Як визначити стиль лофт в спальні?

Спальня в такому дизайнерському рішенні більше нагадує колишній заводський цех, невелику майстерню або навіть приміщення заводу. Тут буде підкреслена недбалість в інтер’єрі стіни без обробки і багато іншого. Для створення техно-стилю зовсім не обов’язково жити на горищі або в напівпідвальному приміщенні. Існує кілька простих правил для створення стилю інтер’єру спальні:

  1. Підбір простий і багатофункціональної меблів.
  2. Кольору в інтер’єрі будуть спокійні, що імітують природні матеріали.
  3. Елементи декору практично відсутні.
  4. Використання незвичайних дизайнерських або хенд мейд виробів.
  5. Використання контрастних елементів.
  6. Велика кількість вільного місця.
  7. Об’ємні вікна.
  8. Ефект цегельної кладки, штукатурної обробки або інших аналогічних матеріалів на стінах кімнати.

На перший погляд, спальня в стилі лофт здасться незатишною і нудною, але це справа смаку.

Меблі

Так як стиль лофт буде застосований в спальні, то найважливішим меблевим атрибутом тут буде ліжко. Ліжко може бути металевою або дерев’яною, при цьому не повинно бути лакового покриття або декоративного візерунка. Ліжко повинна виглядати, ніби ось-ось була випущена з-під верстата. Часто в такому інтер’єрі використовують ліжка-платформи, які самі по собі невисокі, мають текстильну оббивку.

Також в такому інтер’єрі буде чудово виглядати об’ємний шафа для речей. В кімнаті необхідні дзеркала, краще виглядають дзеркальне покриття без рамок.

Важливий момент – це мінімум текстилю в інтер’єрі будинку. Досить обмежитися постільною білизною та приліжкові килимком невеликого розміру.

Важливе правило: меблі лофт – це контраст простоти і розкоші. Така спальня чудово підійде неординарним особистостям, а також тим, хто хоче трохи заощадити на ремонті спальні, адже лофт і означає мінімальну кількість витрат і великий функціонал тих чи інших предметів.

Імітація відсутності оздоблення стін

Стіни в спальні повинні бути без оздоблення, в природному варіанті – цегляному, дерев’яному та ін. Для отримання такого результату можна використовувати шпалери з таким зображенням, що створить імітацію неотделанных стін.

Велику площу стін повинно займати вікно або навіть кілька вікон. Якщо можливість встановити панорамні вікна відсутня, то необхідно зробити великий акцент на наявні вікна. Можна не вішати штори, а також зробити незвичайний колір віконної рами, наприклад, чорний.

Якщо кімната з балконом, то можна об’єднати його зі спальнею, тим самим додати кімнаті природне освітлення і збільшити кількість вікон.

Колірна гамма

Стандартно використовують такі відтінки, як білий, сірий, деревний, цегляний або будь-який інший, що імітує природні матеріали. Відтінки повинні бути холодні. Інші кольори використовують з обережністю та в мінімальних кількостях.

Планування

Високою популярністю стиль лофт користується в квартирах-студіях, яких поєднують в собі кілька функцій. В стилі лофт можна розмежувати зону сну з будь-якою іншою зоною скляною перегородкою, яка може зустрітися досить часто в такому стилі.

 

Спальня в стилі лофт: поради по обстановці

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code