Які критерії при виборі двоспального ліжка? Форма, ширина, каркас – особливості вибору. Детальніше в статті.  

Главная / Мебель / Как выбрать двуспальную кровать

Здоровий сон – це те, що необхідно кожній людині. Завдяки йому ми набираємося сил, заряджаємося енергією на новий день, відпочиваємо. Щоб цього можна було досягти, необхідно правильно підібрати ліжко і матрац в спальню. Сьогодні ми розкриємо секрети цього вибору.

Ази вибору

При облаштуванні спальні хочеться, щоб все було ідеальним: комфорт і зовнішній вигляд. Адже тут ми проводимо значну частину свого життя. Якщо ви хочете купити двоспальне ліжко в Херсоні, тоді звертайтеся в Меблевий магазин в Херсоні «Міко», де вас проконсультують з приводу деяких критеріях, які допоможуть зробити ваш сон якісним.

До таких відносять:

  • габарити виробу;
  • особливості форми;
  • тип каркасу;
  • вид підстави;
  • особливості матраца.

Кожен з них має свої особливості, про які варто знати при покупці. Зупинимося на них більш докладно.

Розміри і форма ліжка, як один з критеріїв вибору

Оптимальний розмір ліжка – це відповідність виробу вашому зростанню і фігурі. При цьому, обов’язково повинен бути запас вільного простору не менше 10см.

Якщо ви спробуєте прилягти на ліжко і закласти руки за голову, вашим ліктям не повинні заважати лікті дружина. Тільки тоді ширина ліжка буде найбільш підходяща.

Що стосується форми, більшість воліють прямокутник. І це цілком обґрунтовано. Адже тоді не потрібно замовляти ковдру і постільна під певну форму.

Вибираємо каркас

Розрізняють два типи каркаса ліжка:

  1. З двома спинками та двома боковими панелями.
  2. З чотирма бічними панелями і спинками.

Опорами в останніх моделях виступають ніжки або так званий подіум. Саме вони при неякісної збірки виступають причиною швидкої поломки ліжка.

Особливості вибору підстави

Основа ліжка може бути зроблено з:

  • ламелей;
  • пружин;
  • металевих решіток.

Досить часто зустрічається перший варіант. Кількість ламелі одно надійності основи: чим більше, тим краще. Якщо розглянути односпальне ліжко, в ній є як мінімум 15 ламелей.

Два останніх типу поступаються ламелям з ортопедичним властивостям.

При виборі підстави варто продумати, що буде надалі під ним: порожнеча або спеціальні ящики. У першому випадку буде провітрюватися матрац, що прихильно позначитися на терміні експлуатації матраца. У другому, ви зможете заощадити простір кімнати.

Матрац – як правильно його вибрати

Не можна сказати однозначно, що той або інший тип матраца підходить для певної людини. Адже всі ми різні. Комусь до душі багатошаровий варіант на пружинах, комусь більше до душі жорсткий варіант. Тому вибір повністю залежить від переваг покупця.

Якщо ви хочете продовжити термін служби матраца, досить регулярно його перевертати (1 раз на тиждень в перші 3 місяці, далі 1 раз в сезон).

Магазин “Міко-меблі” пропонує вам якісні меблі за розумною ціною. Ви можете проконсультуватися у фахівців, щоб зробити покупку максимально корисною.

 

Як вибрати двоспальне ліжко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code