Відмінно зарекомендували себе в малогабаритних квартирах, а також в смарт-квартирах так звані смарт-кухні. Це кухонний гарнітур, що складається з шафок і тумб, які дають можливість використовувати абсолютно всю корисну площу кухні. Мертвих зон в смарт-кухні не існує. Така меблі дає можливість максимально оптимізувати територію, відведену під приготування їжі. Раціонально розподілити робочу зону і кухонне обладнання дозволить тільки такого роду ноу-хау у виробництві меблів.

смарт кухни

Індивідуальний проект смарт-кухні покликаний максимально зменшити час, який ми витрачаємо на рутинні операції в рамках приготування їжі. Швидко знайти потрібні продукти і посуд, знизити до мінімуму пересування по кухні можна тільки зі смарт-кухнею. Розташування предметів, кухонного начиння в смарт-кухні ретельно продумано. Вам легко буде дотягнуться одним рухом руки до потрібної речі або привести ящик в рух одним рухом коліна.

Все під рукою — принцип смарт-кухні

Це зручні, комфортні та безпечні меблі. Навісні шафи модернізовані — традиційні полиці замінюються висувними. Для повного висунення застосовують кошики і ящики. З нього зручніше і швидше дістати потрібну річ, ніж з шафи з орними дверцятами. Дрібне кухонне начиння більше не загубиться-спеціальні лотки будуть служити ідеальним місцем для дрібниць. Великогабаритний посуд і коробки будуть розміщені в XL-ящик. Поруч з плитою або панеллю будуть розташовані висувні елементи у вигляді сіток, наприклад, для пляшок з олією. Навісні шафи над стільницею являють собою надійні і практичні пристосування.

Раціонально використовувати кухонний простір здатна не всі меблі, а тільки так, яка зроблена за індивідуальним проектом. Такий проект передбачає виїзд замірника на будинок, створення проекту і безпосередньо виготовлення меблів, яка буде ідеально вписуватися в квадратні метри вашої кухні. Саме такою і є смарт-кухня.

Смарт-кухні: зручно, практично, раціонально

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code