BMW M8 стане наступником M1, який перестали випускати 30 років тому.
BMW планирует выпустить суперкар за 250 тысяч евро

За попередньою інформацією, новинка буде побудована на тому ж карбон-алюмінієвому шасі, яке використовується для гібридного суперкара BMW i8. Наступником купе M1 отримає восьмициліндровий турбований двигун, що розвиває близько 600 кінських сил, а також системи старт-стоп і рекуперації енергії при гальмуванні.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Спортседан BMW M6: перші офіційні фотографії

Як повідомлялося раніше, в конструкції M8 планується широко використовувати алюміній, магній, титан і пластик. Маса суперкара повинна скласти близько 1250 кілограмів, а максимальна швидкість — 330 км/ч. Розрахункова вартість BMW M8 — 250 тисяч євро.

В кінці минулого року представники спортивного відділення M GmbH заявляли, що вже не раз обговорювали з керівництвом BMW ідею випуску нового суперкара. У компанії відзначали, що вона володіє всіма необхідними навичками для запуску подібної моделі в серію, однак на той момент фахівцям не вдалося довести прибутковість проекту.

Сучасний концепт M1, побудований на честь 30-річчя однойменного класичного спорткара, був представлений чотири роки тому на конкурсі дизайну Concorso d’eleganza Villa d’este. Тоді баварці стверджували, що це лише шоу-кар і його випуск запланований.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: BMW 95 років: порівняй першу модель і спорткар майбутнього

BMW планирует выпустить суперкар за 250 тысяч евро

До моменту появи BMW M8 на ринок вийдуть Audi R8 нового покоління, компактний спорткар Mercedes-Benz SLC AMG і, можливо, наступне покоління SLS AMG.

budulai
BMW планує випустити суперкар за 250 тисяч євро

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code