Поки в Росії готують до виробництва е-мобілі, компанія BMW піарить свій новий суббренд «i» і вже відкрила в Лондоні перший шоу-рум, де виставили моделі i3 і i8.

Нагадаємо, німці вирішили виділити в окреме сімейство «автомобілі майбутнього» — дружні до навколишнього середовища, але не поступаються по динаміці звичайним авто.

Мова йде про гібридний спорткар BMW i8 і міському електромобіль BMW i3, які в концептуальній формі показали на торішньому автошоу у Франкфурті.

Днями ж компанія BMW відкрила в Лондоні перший автосалон, названий в стилі Apple – BMW i Store, розташований в центрі міста на вулиці Парк Лейн. Конкретно цей шоу-рум отримав вивіску i Park Lane, по аналогії з сусідніми BMW Park Lane і MINI Park Lane.

До речі, в BWM не випадково обрали столицю Англії, а не Німеччини, для презентації лінійки «i» — Лондон є найбільшим в Європі мегаполісом, який, з одного боку, визначає багато світові тенденції в автомобільній галузі, а з іншого – потерпає від заторів і забруднення навколишнього середовища, що робить еко-мобілі BMW i особливо актуальними.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Офіційні фотографії, відео та характеристики BMW i3 і i8

До того ж, саме в Англії, на заводі в містечку Хамс Хол біля Бірмінгема, планують виробляти двигуни для i8 – трициліндрові бензинові ДВЗ об’ємом 1,5 літра, які будуть агрегатовані з компаткными електродвигунами.

Приміром, i8 зможе розганятися до «сотні» за 4,8 с при феноменально низькій витраті – менше трьох літрів на 100 км – і швидкої підзарядки за 1 годину 45 хвилин.

BMW открыл первый в мире автосалон для «i-мобилей»

Схожий витрата, до речі, обіцяють для Porsche 918 Spyder, який вийде в 2013 році.

Журналістам показали «готовий до виробництва» BMW i3, інтер’єр якого наблизили до товарного вигляду – на 85-90%, за словами головного дизайнера Бенуа Жакоба.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: В Абу-Дабі відкрився найбільший автосалон BMW в світі

Там же представили електровелосипед під назвою i Pedalec, мотор якого дозволяє розганятися до 25 км/год і проїжджати без зупинки до 40 кілометрів. На повну зарядку від звичайної мережі йде 4 години. При цьому генератор також перетворює кінетичну енергію в електричну при вільному коченні по схилу або при гальмуванні.

BMW открыл первый в мире автосалон для «i-мобилей»

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Новий концепт-кар BMW розсекретили до світової прем’єри

Першим на ринок повинен вийти BMW i3 – в кінці 2013 року. BMW i8 з’явиться у продажу в 2014 році і, як прогнозують представники компанії, буде коштувати більше 100 тисяч євро.

За розрахунками, приблизно 10% нинішніх ділерських центрів BMW в Європі будуть продавати і «i-мобілі». Покупцям будуть безкоштовно встановлювати станції для підзарядки батарей «на дому» (i Wallbox), а також запропонують широку програму асистансу (зокрема, цілодобову технічну та інформаційну підтримку автовласників).

budulai
BMW відкрив перший у світі автосалон для «i-мобілів»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code