Компанія Chevrolet представила на Московському автосалоні рамний позашляховик Trailblazer нового покоління і пікап Colorado, побудованої на тій же платформі.

Першими з них на російському ринку з’явиться новий Trailblazer — до дилерам він надійде в березні наступного року. Позашляховик буде пропонуватися з 2,8-літровим дизелем потужністю 180 кінських сил (470 Нм) і 3,6-літровим бензиновим агрегатом, що розвиває 255 кінських сил (344 Нм). Трансмісія — шестиступінчастий «автомат».

По своїй вартості Chevrolet Trailblazer потрапить в нішу між Каптивой і Тахо. Таким чином, позашляховик буде коштувати близько 1,5 мільйона рублів ($45 тисяч). Стара версія Trailblazer в Україні не продавалася. Чи доступна нова – невідомо.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: найменший кросовер Chevrolet готовий до прем’єри

Пікап Chevrolet Colorado, який з’явиться в Росії восени 2013 року, буде доступний тільки з 180-сильним дизелем 2.8. C ним зможе працювати в парі або п’ятиступінчаста «механіка» (в цьому випадку крутний момент зменшиться до 440 Нм), або з шестишвидкісним «автоматом» (470 Нм). Цей двигун забезпечує Colorado тягове зусилля до 3,5 тонни і вантажопідйомність в 1 тонну. Ціни і комплектації розкриють пізніше.

Зазначимо, що Chevrolet Trailblazer і Colorado з початку року випускають і продають в Таїланді.

На Московському автосалоні також відбулася прем’єра бюджетного седана Chevrolet Cobalt, виробництво якого налагодять на заводі General Motors в Узбекистані.

budulai
Chevrolet показала в Москві нові позашляховик і пікап

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code