Американський автовиробник представив Cruze в кузові універсал. Таким чином, тепер модель С-класу доступна в трьох варіантах.
Chevrolet показала замену универсалу Lacetti

Прем’єра нової версії Chevrolet Cruze відбудеться в березні на моторшоу в Женеві. Постачання європейським дилерам почнуться влітку.

Універсал вийшов найбільшим автомобілем в сімействі: габаритна довжина становить 4,68 м, що приблизно на 170 і 83 мм більше хетчбека і седана відповідно.

Обсяг багажника новинки при піднятих сидіннях другого ряду становить 500 л, а при складених збільшується до 1500 л. Для порівняння, обсяг вантажного відділення хетчбека і седана дорівнює 413 і 450 л відповідно.

На європейському ринку в гамму двигунів універсала Cruze увійдуть три бензинові мотори: атмосферники об’ємом 1,6 л і 1,8 л, а також 1,4-літровий турбований агрегат. Також для автомобіля буде камера і два дизеля об’ємом 1,7 і 2,0 л.

В Україні офіційно продаються седани і хетчбеки Cruze, а також попередник цієї моделі – Lacetti, в тому числі і універсал, який і поступиться представленої новинці.

У офіційних дилерів Cruze доступний тільки з 1,6 – і 1,8-літровими моторами, розвиваючими 124 141 л. с. відповідно. Ціни стартують з позначки 149 500 грн, причому в базовій комплектації хетч на 1000 грн дешевше седана.

 

budulai
Chevrolet показала заміну універсалу Lacetti

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code