На честь 70-річного ювілею УАЗ вирішив випустити лімітовану серію позашляховиків Hunter в комплектаціях Пляж і Експедиція.
Экстремальные Бобики: без крыши и для экспедиций

Ювілейний Hunter випущений тиражем у 70 примірників і доступний у двох варіантах виконання.

Пляж – автомобіль з відкритим кузовом кольори жовто-сріблястий металік, оснащений силовим каркасом з м’якими накладками. Цей автомобіль призначений для відпочинку в місцях, куди важко дістатися на звичайному легковику, а також просто для прогулянок «з вітерцем».

На випадок, якщо погода зіпсується, є тент з м’якими надставками в тон кузова. В машині встановлена акустична полку з аудіосистемою і двома зручними нішами, розроблена спеціально для експлуатації на відкритому автомобілі.

Экстремальные Бобики: без крыши и для экспедиций

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Росіянин замовив у Болгарії тюнінговані Land Rover Defender

UAZ Hunter у виконанні Експедиція розроблений для більш серйозних випробувань: машина укомплектована силовим переднім бампером з майданчиком під лебідку і рейковий домкрат, буксирувальними вушками і протитуманними фарами, і аналогічним заднім бампером з інтегрованими ліхтарями. Багажник на даху оснащений люстрою і фарами дальнього світла.

Экстремальные Бобики: без крыши и для экспедиций

Обидві модифікації зазнали серйозної акваподготовке, яка включає в себе шноркель – впускну трубу на рівні даху, необхідну при форсуванні водних перешкод вбрід і призначену для захисту двигуна від попадання води, а також висновок сапунов мостів, КПП і роздавальної коробки в підкапотний простір.

Кожному автомобілю буде присвоєно індивідуальний номер. Крім того, всі примірники відзначені спеціальними табличками.

Экстремальные Бобики: без крыши и для экспедиций

 

budulai
Екстремальні Бобики: без даху і для експедицій

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code