У грудні 2013 року на конвеєр італійського заводу в Мирафиори поставлять новий кросовер Fiat, який прийде на зміну нинішньому Sedici.

Компактний кросовер, побудований на базі 500-ой малолітражки, буде називатися Fiat 500X. Про це повідомляє видання Automotive News Europe з посиланням на власні джерела.

Новинка стане найпотужнішою моделлю в сімействі Чинквеченто -4,2 метра в довжину (для порівняння, цей показник у який дебютував на Женевському моторшоу компактвена 500L дорівнює 4,14 метра). Компактний позашляховик замінить в лінійці італійської марки кросовер Sedici (модель-«близнюк» Suzuki SX4), який зараз випускають на заводі італійської компанії в Угорщині.

В середині 2014 року на підприємстві в Мирафиори почнеться випуск перелицьованою версією Fiat 500X під маркою Jeep. Моделі обох брендів будуть пропонуватися з переднім і повним приводом. Очікується, що в першому випадку в задній підвісці кросовера з’явиться торсіонна балка, яка у 4WD-версій буде замінена на багаторичажка.

У гамму двигунів позашляховиків увійде «фиатовский» двоциліндровий агрегат об’ємом 900 кубічних сантиметрів, 1,4-літрова бензинованя «четвірка» і 1,3-літровий дизель.

Ці кросовери Fiat і Jeep планується продавати в Європі, Північній і Південній Америці.

budulai
Fiat вибрав ім’я і місце складання нового кросовера

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code