Ford розкрив нові деталі про седані Mondeo наступного покоління, який вийде на ринок в 2013 році. Новинка першою в своєму класі отримала мотор 1.0.
Ford поставил на новый Mondeo литровый двигатель

Крім нового дизайну, який скопійований з нового американського Fusion, Мондео отримав трициліндровий двигун EcoBoost, оснащений турбонагнентателем і безпосереднім уприскуванням палива. Найменший двигун в лінійці розвиває 125 кінських сил і 170 Нм крутного моменту (200 Нм в режимі короткочасного підвищення тиску наддуву Overboost), який доступний з 1450 оборотів в хвилину. Такий агрегат прийде на зміну атмосферного 1,6-літровою «четвіркою», розвивала 120 кінських сил.

Зазначимо, що цей же мотор додали в гаму оновленого хетчбека Ford Fiesta.

Ford поставил на новый Mondeo литровый двигатель

Даних про те, які ще мотори з’являться у Ford Mondeo, поки немає. Можна припустити, що в гамму моделі увійдуть 1,6 — і 2,0-літрові дизелі, а також агрегати сімейства EcoBoost – 1,5 — і 2,0-літрові. Найбільш потужним варіантом буде 240-сильний агрегат, а 2,5-літрова «четвірка», яка пропонується для американського Fusion, в Європі доступна не буде.

Стандартної трансмісією Mondeo буде шестиступінчаста «механіка». У списку опцій буде присутній роботизована коробка Powershift з двома зчепленнями.

Можливо, в Європі запропонують і гібридну установку, що включає 2,0-літровий бензиновий мотор, що працює по циклу Аткінсона і розвиваючий 185 к. с., електромотор і комплект літій-іонних батарей. Така модифікація повинна вийти в 2014 або 15 році.

Ford поставил на новый Mondeo литровый двигатель

Ford поставил на новый Mondeo литровый двигатель

Спочатку випуск нового Mondeo повинен був початися 6 квітня наступного року на заводі Форда в місті Генк, Бельгія, проте раніше стало відомо, що цей термін перенесено на три місяці. Причинами для цього стали проблеми з омологації і формуванням комплектацій. Версія моделі з кузовом «універсал» з’явиться не раніше січня 2014 року.

budulai
Ford поставив на новий Mondeo літровий двигун

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code