Компанія Chery показала першу серійну модель під новим брендом Qoros, яку будуть продавати не тільки в Китаї, але і в європейських країнах.

Новинка отримала ім’я Qoros GQ3. Це седан С-класу, розроблений міжнародною командою дизайнерів з Мічигану і Шанхаю під керівництвом Герта Хільдебранд, який раніше працював з MINI. Сам бренд був створений як СП китайського автовиробника Chery Automobile і найбільшої холдингової компанії Ізраїлю Israel Corporation.

Qoros GQ3 володіє пристойною колісною базою (2,7 м), короткими свесамі і купеобразным профілем. По ширині (1839 мм) він є одним з найбільших в класі.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Представлений перший концепт-кар під брендом Qoros

У салоні встановлений 8-дюймовий тач-скрін, розташований на центральній консолі, через який можна управляти мультимедійними системами. На екран виводиться інформація про найближчих сервісних станціях, пробках і навігаційні дані. Інтерфейс системи налаштований так, щоб водій якомога менше відволікався від дороги.

Модель розроблена з урахуванням всіх європейських вимог з безпеки. У комплектацію GQ3 буде входити цілий пакет різних систем активної і пасивної захисту, включаючи передні, бічні і задні подушки безпеки.

В майбутньому лінійку Qoros поповнять нові моделі, для яких буде використовуватися тризначний індекс. Друга буква в найменуванні буде однакова для всіх – Q, перша буде позначати тип кузова (G для седанів), третій символ цифрою, що вказує на сегмент (у разі GQ3 трійка означає компактний сегмент або С-клас).

ДИВИСЬ ТАКОЖ: В Україну привезли китайський новий бізнес-седан

Першим кросовером Qoros стане HQ3, побудований на загальній з GQ3 платформі. Під капот повинні ставити чотирициліндровий двигун об’ємом 1,6 літра, що працює з шестиступінчастою коробкою передач – «механікою» або «роботом».

Китайцы показали новый седан для европейского рынка

Герт Хільдебранд розповідає про майбутніх автомобілях Qoros:

Світова прем’єра новинки відбудеться на автосалоні в Женеві в березні 2013 року. Після цього седан буде представлений на автосалоні в Шанхаї. Продажу GQ3 почнуться в Китаї в другій половині цього ж року, а в Європу Qoros приїде до кінця 2013 року.

budulai
Китайці показали новий седан для європейського ринку

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code