Hyundai представив хетчбек HB20, розроблений спеціально для ринку Бразилії. Це буде перша модель, яку будуть випускати на новому заводі в Пірасикабе.

За словами представників Hyundai, хетчбек розроблявся протягом п’яти років з урахуванням смаків покупців Бразилії. Новинка буде пропонуватися з 80-сильним трициліндровим двигуном об’ємом одні літр і 128-сильним чотирициліндровим мотором 1.6.

У компанії заявляють, що перший із зазначених моторів приблизно на 6% могутніше, ніж у середньому по сегменту, а другий — на 23%. Літровий мотор агрегат працює тільки з п’ятиступінчастою механічною коробкою передач, а для самого потужного варіанти у гамі в якості опції буде доступний чотирьохдіапазонний «автомат».

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Hyundai Veloster Turbo виходить на європейський ринок

Серед усього іншого, в базове оснащення моделі HB20 компанія Hyundai має намір включити гідропідсилювач керма, дві передні подушки безпеки і кондиціонер.

Збірка HB20 в Бразилії розпочнеться 20 вересня, продажі стартують в жовтні. Незабаром на бразильському заводі налагодять виробництво HB20 з кузовами седан і кроссовер.

У будівництво підприємства в Пірасикабе компанія вклала 600 мільйонів доларів. Воно стане сьомим заводом марки в світі після Туреччини, Індії, Китаю, США, Чехії та Росії. Відзначимо, що в минулому році корейці розглядали перспективи будівництва заводу і в Україні, хоча мова велася тільки про складання комерційних транспортних засобів.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Тест-драйв нового Hyundai i30. Гольф клас по-корейськи

Вартість новинки на місцевому ринку складе 31 995 реалів (близько $15 800).

budulai
Корейці виводять на ринок нову модель Hyundai

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code