АвтоВАЗ представив друге покоління Lada Kalina, хоча по суті це рестайлінг попереднього. Такі хетчбеки і універсали почнуть випускати в наступному році.

Автомобіль буде займати цінову нішу між Грантой і Пріорою. Після оновлення дизайн машини стала сучаснішою, тоді як двигуни залишилися колишніми: 8-клапанний і 16-клапанний (98 л. с.), зате вже з двома трансмісіями на вибір (нова МКПП з тросовим приводом і чотиришвидкісною «автомат», який нещодавно отримала Granta).

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Кросовер Lada XRay виставили на суд громадськості

Крім того, за даними компанії, фахівці Автовазу і Renault попрацювали над ходовими якостями, щоб пристосувати машину до активного стилю водіння.

«Давайте згадаємо, що було з Lada Kalina останнім часом. Минулий рік, я вважаю, для нас був дуже результативним – не тільки в області якості, а ще й в області впровадження додаткових опцій. Починаючи з кінця 2009 року, були впроваджені: задні підголовники, аудіосистема, навігаційна система, обігрів лобового скла, датчики дощу, датчик склоочистки. У вересні ми впровадили парктронік. Нашим завданням було зберегти всі ці опції при фейсліфтінг Kalina і, більш того, додати додаткові поліпшення і опції», – розповів на прем’єрі директор проекту Lada Granta Олег Груненков.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: найшвидшу серійну Ладу виставили на огляд

«Ми робимо дуже велику ставку на продаж автомобілів Kalina саме з АКПП. Тому що ми все-таки хочемо трошки відкорегувати імідж цього автомобіля, зробити його може бути більш агресивним, більш цікавим для міста. А універсал ми хочемо зробити більш тюнінгову версію, пристосовану як для міста, так і для виїздів за місто», – додав Груненков, коментуючи позиціонування нової Калини.

На ММАС також пройшов і перший публічний показ електромобіля El Lada. Першу партію таких автомобілів вже випустили. Вони будуть використовуватись як таксі.

budulai
Lada Kalina отримала новий дизайн і коробку «автомат»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code