Компанія Lexus привезла на автосалон в Нью-Йорку нове покоління седана ES, який вперше за всю історію моделі отримав гібридну версію.

Габаритна довжина седана в порівнянні з попередником збільшилася на 25 міліметрів (до 4900 міліметрів), а колісна база зросла на 46 міліметрів (до 2821 міліметра).

Збільшені розміри дозволили зробити більше вільний простір для ніг і колін задніх пасажирів — на 7,1% і 10,4 см відповідно. Ширина і висота новинки не змінилися — 1821 і 1450 міліметрів відповідно.

До складу гібридної силової установки Lexus ES 300h входить працює по циклу Аткінсона чотирициліндровий 2,5-літровий бензиновий мотор, оснащений двома верхніми розподільними валами і системою регулювання фаз газорозподілу VVT-i, а також електромотор і комплект спеціальних акумуляторів. У змішаному циклі гібрид буде витрачати близько 5,9 літра палива на 100 кілометрів. Крім того, новинка зможе пересуватися на невеликі відстані виключно на електротязі.

Lexus ES 350 отримає 3,5-літровий шестициліндровий агрегат, що працює в парі з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач.

Крім цього, для седана змінили настройки рульового управління і підвіски, зробили кузов більш жорстким, а його масу знизили на 40 кілограмів.

У список устаткування моделі ES увійшли системи стеження за «мертвими зонами», збереження рядності руху, автоматичного вимкнення дальнього світла і запобігання зіткнень, який з допомогою мікрохвильового радіолокаційного датчика сканує простір попереду автомобіля і у разі небезпеки дає команду іншим системам про підготовку до можливого зіткнення.

Нагадаємо, цієї весни в Україну почнуть поставки нових Lexus GS за ціною від $62 840.

budulai
Lexus ES змінив дизайн, виріс в довжину і став гібридом

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code