Фахівці з мотоспорту розробили спецверсію McLaren MP4-12C , присвячену перемог пілотів Брюса Макларена і Денні Х’юма.

Прототип цього автомобіля був представлений минулого літа на «конкурсі елегантності Pebble Beach в Каліфорнії. Отримавши позитивні відгуки, британці вирішили випустити його в обмеженій кількості для продажу клієнтам, які люблять ганяти на треках.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: На зміну McLaren F1 прийде суперкар за мільйон євро

Розробкою MP4-12C GT Can-Am займалося підрозділ McLaren GT, відповідальна за підготовку чисто гоночних болідів. Автомобіль отримав бодікит в дусі серії GT3, що збільшує притискну силу приблизно на 30%. В очі кидається величезне заднє антикрило, зроблений з карбону. З того ж матеріалу виготовлені передній спойлер, кришки вентиляційних отворів, кріплення і корпуси дзеркал, а також накладки на пороги.

Салон обладнаний в повній відповідності зі стандартами FIA: каркас безпеки, шеститочечные ремені і спортивне кермо від того ж боліда GT3. Їздити на такій машині можна тільки по треку, але комфортом вирішили не жертвувати і кондиціонер залишили.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Новий суперкар McLaren вперше показали в дії

Після перепрограмування блоку управління і доопрацювання системи охолодження двигун об’ємом 3,8 літра був форсований до 630 л. с. Це самий потужний MP4-12C.

Британці планують зробити до 30 примірників McLaren MP4-12C GT Can-Am. Складання почнуть в березні 2013 року. Ціни стартують з позначки £375 000 ($595 600).

budulai
McLaren представив гоночний суперкар за $600 тисяч

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code