Для автошоу у Лос-Анджелесі німці підготували брутальний позашляховик, за мотивами якого повинні випустити серійну модель класу Range Rover.

«Високопоставлені джерела» повідомили журналістам Autocar, що даний концепт віщує нове сімейство позашляховиків, розробку яких закінчать у найближчі роки. Серед цих новинок повинен бути конкурент Range Rover (який нещодавно перейшов у четверте покоління), а також наступник «ветерана» G-Class, що випускається з 1979 року.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Британці розширять лінійку Land Rover до 16 моделей

Дизайном Ener-G-Force займалися фахівці каліфорнійської студії Mercedes, які також підготували рендери цієї моделі в поліцейській «лівреї».

Мається на увазі, що за основу був узятий нинішній Гелендваген, якому замість звичайного ДВС поставили 4 електродвигуна. Електроенергію виробляє воднева установка. Без дозаправки такий позашляховик може проїхати до 800 кілометрів.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Nissan провів прем’єру Extrem’концепту ального

Нагадаємо, нещодавно з’явилися чутки про те, що німці хочуть випустити джип в стилі G-Class, але меншого розміру. Також уже підтверджено вихід кросовера на базі A-Class.

budulai
Mercedes показав новий концептуальний позашляховик

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code