Представники китайської компанії BYD провели для журналістів еко-пробіг на «першому в Україні электрокроссовере», як позиціонують модель e6.
Новый BYD за $50 тысяч проезжает без бензина 300 км

За рік присутності на авторинку України компанія BYD наростила продажі до 100 одиниць в місяць. Зараз у лінійці бренду 7 машин з двигунами внутрішнього згоряння. Восьмим став BYD e6 – електромобіль з рекордним запасом ходу, повідомляє Автоцентр.

BYD e6 є п’ятимісним автомобілем (довжина 4554 мм, колісна база 2831 мм) з кузовом універсал. Привід – передній, а кліренс становить 138 мм; тим не менш, виробник просуває електромобіль на ринку, як «перший в Україні електричний кросовер». Він приводиться в рух синхронним електродвигуном, що володіє обертовим моментом на рівні 406 Нм. Раніше недосяжний рівень автономності для електромобілів – не менше 300 кілометрів на одній зарядці – забезпечений масивної батареєю феррумного типу. Деталі технології виробництва батареї BYD не розкриває, підкреслюючи лише, що вона запатентована. Вага джерела енергії близько 900 кілограмів. З таким «доважком» BYD e6 має споряджену масу 2020 кг, а повну — 2670 кг

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Компанія Ахметова отримала електрокари за $50 тисяч

Новый BYD за $50 тысяч проезжает без бензина 300 км

Окремий акцент виробник BYD e6 робить на показники довговічності й здатності до швидкої перезарядки. Офіційні особи називають цифри на рівні 4000 циклів перезарядки, що в сукупності з 300 км пробігу на одній зарядці дають сумарний термін служби батареї близько 1,2 млн. кілометрів. Батарея здатна відновлювати запас енергії від джерел різних типів. При підключенні до 100 кВт-ному джерела, вона поповнюється на половину ємності за 10 хвилин, а через 40 хвилин. Однак отримання такої потужності електроструму саме по собі є проблемою, і говорити про широкої мережі станцій підзарядок з такими характеристиками передчасно. Перезаряджаючи батарею електромобіля BYD e6 з допомогою джерела електроенергії потужністю 10 кВт, повне відновлення запасу відбудеться через 6 годин, а при використанні звичайної побутової розетки для перезарядки потрібно близько 24 годин.

До моменту початку тест-драйву Автоцентру, BYD e6 вже подолав близько 50 кілометрів по столичних вулицях, а інформаційний дисплей залишку пробігу показував 261 км

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Toyota виводить на ринок перший в світі кросовер без ДВС

Цікаво, що при їзді за містом запас ходу зазвичай менше, ніж при русі по вулицях мегаполісу. Причина в тому, що на трасі практично відсутні гальмування, при яких відбувається рекуперація кінетичної енергії і поповнення запасу батареї.

Новый BYD за $50 тысяч проезжает без бензина 300 км

Маючи незалежну підвіску всіх коліс, електромобіль BYD e6 забезпечує дуже хорошу плавність ходу. Крім того, з низьким центром ваги, (батарея закріплена під підлогою), він практично позбавлений кренів у маневрі. Зусилля на кермі надмірно велике і ненатурально; про відточеною керованості говорити складно. З-за великої спорядженої маси BYD e6 інертний в поворотах, але надійно зупиняється. Зате салон як для китайця дуже якісний: добротна шкіра сидінь, м’який пластик, акуратна складання.

Після презентації електромобіля BYD e6 відкритим залишається одне питання: вартість в Україні. Офіційні особи погодилися назвати лише діапазон від 50 до 60 тисяч доларів. Таку високу ціну дилери виправдовують економією в ході експлуатації.

Враховуючи, що в Україні є декілька тарифів на електроенергію, вартість 100-кілометрового пробігу на BYD e6 становить від 4 до 7 гривень. Таким чином, за підрахунками виробника, п’ятирічна експлуатація дозволить заощадити близько 380 тисяч гривень, (приблизно 46000 доларів США), на паливі і обслуговуванні.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: чи Варто купувати електромобіль в Україні — розрахунок окупності

Новый BYD за $50 тысяч проезжает без бензина 300 км

Новый BYD за $50 тысяч проезжает без бензина 300 км

Офіційний імпортер BYD в Україні розраховує в наступному році продати кілька десятків електромобілів BYD e6. В першу чергу, корпоративним клієнтам – великим готельним комплексам, таксопаркам або державним установам.

budulai
Новий BYD за $50 тисяч проїжджає без бензину 300 км

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code