Складання другого покоління Chevrolet Cruze хочуть в Європу з Південної Кореї, звідки нашим дилерам завозять нинішні авто. Чи вплине переїзд на ціну, невідомо.
Новый Chevrolet Cruze будут выпускать в Европе

У General Motors повідомили, що Chevrolet Cruze, вихід на ринок якого намічений на 2014 році, буде проводитися в трьох частинах світу: Європі, Північній Америці та Азії.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Chevrolet опублікувала галерею оновленого Cruze

У Старому Світі складання моделі, швидше за все, налагодять на підприємстві в Санкт-Петербурзі, де сьогодні випускають седан і хетчбек Cruze, а також на одному з заводів марки Opel. Для місцевих потреб виробництво бестселера Chevrolet також організують в США і Китаї.

У General Motors додали, що керівництвом концерну було прийнято рішення позбавити Cruze південнокорейської «прописки». В даний час на частку підприємства у Кунсане припадає близько 55% від загального числа Cruze. Звідти ведуть поставки в Україну.

Зазначимо, що минулого літа компанією Chevrolet був оголошений відкликання 475 тисяч автомобілів цієї моделі, однак нашу країну він не торкнувся, оскільки дефект знайшли тільки в американській збірці (краплі олії та інших горючих рідин, які потрапляють на пластиковий піддон, розташований під двигуном, могли призвести до займання).

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Прем’єра нового седана Chevrolet узбецької збірки

Новый Chevrolet Cruze будут выпускать в Европе

Раніше повідомлялося, що наступний Chevrolet Cruze стане першою моделлю, побудованою на новій платформі концерну General Motors. У гамму моторів увійдуть турбодвигуни, розроблені GM спільно зі своїм китайським партенром SAIC. Зараз інженери ведуть роботи над створенням 3-циліндрових бензинових агрегатів об’ємом 1,2, 1,4 і 1,5 літра.

budulai
Новий Chevrolet Cruze будуть випускати в Європі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code