На Нью-Йоркському автосалоні дебютувала очікувана новинка Hyundai – кросовер Santa Fe наступного покоління, який надійде в продаж влітку.

Відтепер модель буде пропонуватися у двох модифікаціях — п (в США отримає назву Sport), і семимісцевою, яка доступна тільки з подовженою колісною базою (до 2800 міліметрів, у Sport на 100 мм коротше) і іменується просто Sante Fe.

Новинка, побудована на модернізованій платформі моделі Sonata, стала трохи довше (4905 мм), ширше (1885 мм) і нижче (1690 мм) свого попередника.

Кросовер Santa Fe Sport буде пропонуватися з двома бензиновими чотирициліндровими двигунами: з 2,4-літровим агрегатом з безпосереднім уприскуванням палива, що розвиває 190 кінських сил, а також з 264-сильним дволітровим турбомотором.

За оцінками Hyundai, менша «четвірка» прямим уприскуванням витрачає 10,2 л/100 км по місту, 7,1 літра на трасі і 9,0 літрів в змішаному циклі (за американськими стандартами).

Для варіанту з подовженою колісною базою доступний тільки шестициліндровий 3,3-літровий бензиновий двигун потужністю 290 кінських сил. Всі мотори працюють в парі з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач.

Система повного приводу пропонується для всіх варіантів в якості опції. Також у список оснащення моделі входить панорамний скляний дах, що підігрівається рульове колесо, що складається в пропорції 40:20:40 другий ряд крісел, мультимедійна система Blue Link з восьмидюймовым екраном і навігацією. Система стеження за «мертвими зонами» буде пропонуватися тільки для семимісного варіанти Santa Fe.

У США новинка надійде в продаж влітку. Модифікація з трьома рядами сидінь вийде тільки в січні 2013 року. В Україну новий Santa Fe привезуть не раніше вересня.

budulai
Новий Hyundai Santa Fe став більший і збавив апетит

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code