Hyundai Blog опублікував перші фотографії незамаскированного кросовера Santa Fe нового покоління, яке представлять в квітні на моторшоу в Нью-Йорку.
Новый Hyundai Santa Fe засняли без камуфляжа

На жаль, якість знімків залишає бажати краще. Вигляд спереду «домалювали» в фотошопі, отзеркалив оригінальну фотографію, де було видно тільки праву частину.

Судячи з цих зображень, Santa Fe отримав нову решітку радіатора з хромованими планками, «затемнені» фари головного світла, модернізований передній бампер з світлодіодними секціями під протитуманними фарами і «тоновані» світлодіодні задні ліхтарі. Також очікується, що доопрацюванням піддасться і інтер’єр машини. Що саме буде змінено в салоні поки не повідомляється.

Очікується, що для кросовера будуть пропонувати різні чотирьох – і шестициліндровий двигуни з безпосереднім уприскуванням палива. Для американців можуть додати турбований бензиновий агрегат об’ємом 2,0 літра, а для Європи – «чисті» дизелі.

Новый Hyundai Santa Fe засняли без камуфляжа

Новий Hyundai Santa Fe, який, ймовірно, перейменують в ix45, з’явиться в Україні не раніше вересня. Презентацію можуть провести на київській виставці SIA-2012 у кінці травня.

budulai
Новий Hyundai Santa Fe зняли без камуфляжу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code