Французи готують до виробництва нову модель – субкомпактний кросовер, який складе конкуренцію Nissan Juke. Новинку повинні представити в 2013 році.
Новый кроссовер Renault Clio выйдет в следующем году

Як повідомляє Auto Express, перші зображення нової моделі будуть опубліковані навесні, а до європейських дилерів автомобіль надійде в другій половині 2013 року.

За словами представників Рено, перші ескізи кросовера Сlio вже показали керівництву компанії. Всупереч раннім припущеннями, дизайн новинки не буде повторювати зовнішність концепт-кар Captur, який дебютував на торішньому моторшоу в Женеві. Співрозмовник видання, який бачив зображення моделі, заявив, що вседорожник перенесе більшість чорт від нового Clio, однак його дизайн стане «менш суперечливим».

Новый кроссовер Renault Clio выйдет в следующем году

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Прем’єра хетчбека і універсала Renault Clio нового покоління

Як повідомлялося раніше, Renault розраховує випустити ще два кросовера, один з яких отримає шасі Qashqai наступного покоління, а другий стане найбільшою машиною в сімействі і за своїми габаритами буде близький до позашляховика Nissan X-Trail.

Випуск нових кросоверів є частиною плану автовиробника по збільшенню до 2013 року числа випускаються моделей Renault до 44. До 2016 року їх має бути вже 48.

Новый кроссовер Renault Clio выйдет в следующем году

budulai
Новий кросовер Renault Clio вийде в наступному році

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code