Американці представили нове сімейство гібридів – компактвени C-Max Hybrid і Energi, майбутні конкуренти Toyota Prius V.

Ford C-Max Hybrid – традиційний гібрид (електродвигун заряджається на ходу), C-Max Energi – так званий plug-in (батареї можна підключити до домашньої електромережі).

За словами представників Форда, на електротязі гібридний C-Max може проїхати більшу відстань, ніж Prius, а сумарний запас ходу машини (близько 800 км) перевищує аналогічний показник Chevrolet Volt.

C-Max Hybrid витрачає приблизно 6,0 літрів палива на сто кілометрів пробігу, а заряджати акумулятори модифікації Energi можна від 120 або 240-вольтової розетки (повністю — як мінімум за ніч).

Обидва гібрида отримають силову установку, що поєднує в собі 2,0-літровий чотирициліндровий бензиновий двигун, що працює по циклу Аткінсона, електромотор і комплект літій-іонних акумуляторів. Сумарна потужність установки складе 185 к. с.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Перший електромобіль Ford доступний до замовлення

П’ятимісні Ford C-Max мають складний врівень з підлогою другий ряд крісел. При цьому у Hybrid вільний простір для пасажирів за передніми кріслами досягає 1,5 куб. метра (у Energi – 1,2 куб. метрів), а обсяг багажника дорівнює 705 л (у Energi – 540 л).

Крім того, автомобілі отримають систему, за рахунок якої можна відкривати і закривати двері багажника просто провівши ногою під заднім бампером, нову версію мультимедійної системи Sync, здатну показати, де знаходиться найближча станція для підзарядки, а також функцію Brake Coach – на приладову панель виводяться графіки, які допомагають ефективно використовувати рекуперацію енергії при гальмуванні і таким чином збільшувати запас ходу.

Випуск гібридних Ford C-Max почнеться в другій половині наступного року на заводі компанії в Уейні, Мічиган. Автомобілі вийдуть на ринок США в другій половині 2012 року і складуть конкуренцію аналогічній машині марки Toyota – Prius V.

budulai
Новий сімейний Ford їсть 6 літрів і заряджається від мережі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code