У Парижі публіці покажуть концепт Smart Forstars, який дає зрозуміти, як будуть виглядати майбутні моделі марки. «Фішка» машини – вбудований кінопроектор.

Зовні у Forstars простежується схожість з іншим концептом Smart – пікапом For-us, який був показаний на моторшоу в Детройті в січні 2012 року. Новий прототип вийшов більш ніж на 30 відсотків більший хетчбека ForTwo, а в рух він приводиться електричною силовою установкою потужністю 80 кінських сил, запозиченої у Brabus Smart Electric. З її допомогою машина здатна розганятися до 130 кілометрів на годину.

На капоті Forstars розташований декоративний повітрозабірник, за яким прихований кінопроектор. За задумом інженерів, машину можна буде використовувати як мобільний кінотеатр. Проектор може працювати у зв’язці зі смартфоном або через Bluetooth.

Іншою відмітною особливістю є опукла скляний дах – саме від цієї деталі утворено назву моделі (Forstars – «для зірок» у перекладі).

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Малолітражки Smart тепер офіційно возять в Україну

Салон двомісного Смарта виконаний у світлих тонах. Сидіння обтягнуті білою шкірою і м’якою тканиною, що, за задумом дизайнерів, повинно викликати асоціації з гамаком.

У електромобілі немає дзеркала заднього виду – його замінює підставка для смартфона, який при підключенні проектує зображення з зовнішньої камери Forstars.

Крім того, задні двері Smart Forstars c допомогою електроприводу зсувається вниз, паралельно кузову, а дно багажника разом із заднім бортом висувається вперед на 280 міліметрів, утворюючи платформу довжиною в 900 міліметрів.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Представлений Шестиколісний Smart — малолітражка з причепом

Крім іншого, за правим заднім ліхтарем електрокара знаходиться роз’єм для підключення зарядки, а за лівим – велика підставка для пляшки.

Офіційна прем’єра коцнепта Smart Forstars відбудеться в рамках моторшоу в Парижі.

budulai
Новий Smart можна буде використовувати як кінотеатр

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code