Японці опублікували знімки нового Lexus IS зі спортивним обвісом.

Зазначимо, що на фотографіях представлена модель з пакетом F-Sport, який передбачає наявність аеродинамічного обважування, великих колісних дисків, особливої решітки радіатора, інший оздоблення інтер’єру і заниженої підвіски.

Зовнішність новинки багато в чому повторює дизайн концепту LF-CC, який був офіційно представлений в рамках автосалону в Парижі у вересні минулого року. Прем’єра серійного IS запланована на моторшоу в Детройті, яке відкриється 14 січня.

Про технічної складової моделі ніякої інформації поки немає. Раніше повідомлялося, що новий IS з шестициліндровим мотором стане потужнішим на 100 кінських сил (306 кінських сил проти 208 у аналогічного мотора на машинах минулого покоління) і обзаведеться гібридною версією. Остання буде складатися з 2,5-літрового бензинового двигуна, варіатора, електромотора і комплекту акумуляторів. Потужність гібридної модифікації IS складе приблизно 240 кінських сил.

У 2014 році дебютує «заряджена» версія седана, яка буде називатися IS-F. Її оснастять турбованим бензиновим мотором, що розвиває 450 кінських сил.

Перші фотографії Lexus IS наступного покоління

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code