Українці вже можуть протестувати Lada Granta з автоматичною коробкою передач. Першу партію таких машин отправиили дилерам. Ціна – від 105 000 грн.
Первые Лады с «автоматом» появились в Украине

Як розповіли Автоцентру в Укравтоваз, перша партія Lada Granta з «автоматом» надійде в салони дилерів в якості автомобілів для проведення ознайомчого тест-драйву з новинкою Автовазу, а масові продажі стартують в I кварталі 2013 року.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Тест-драйв Lada Granta – першого ВАЗа з «автоматом»

Рекомендована роздрібна ціна Lada Granta з «автоматом» в середній комплектації Норма становить 105 000 грн. Крім нової трансмісії, в оснащення цієї модифікації входить кондиціонер, АБС і подушки безпеки водія і переднього пасажира.

Первые Лады с «автоматом» появились в Украине

На Гранти ставлять чьотиришвидкісну коробку передач японської фірми Jatco, яка працює з 1,6-літровим 16-клапанником потужністю 98 л. с. Звичайна Granta, нагадаємо, комплектується 82-сильним мотором і “механікою”, яку нещодавно вдосконалили.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Лади з новою коробкою скоро привезуть в Україну

Згідно з даними автовиробника, з 0 до 100 км/год Lada Granta з «автоматом» розганяється за 13,5 секунд. Витрата палива становить 10,6 л на 100 км у міському циклі, 7,85 л в змішаному циклі. На АКПП АвтоВАЗ встановив гарантійний термін такий же, як і у автомобіля в цілому – 3 роки або 50 000 км. За розрахунками вазівських фахівців ресурс автоматичної коробки становить не менше 10 років при дотриманні умов експлуатації.

Що про нову Lada Granta з автоматичною коробкою кажуть розробники і журналісти:

Для порівняння, ЗАЗ Lanos з 101 л. с. і “автоматом” пропонують за 92 000 грн.

budulai
Перші Лади з «автоматом» з’явилися в Україні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code