Французи провели рестайлінг сімейства Scenic і Grand Scenic – змінилася світлотехніка оформлення «передка», витрата знизився на 10-20%.

Новинки в січні з’являться в дилерів у Франції, а потім дебютують і на інших ринках, у тому числі в Україні.

Рестайлінгові компактвени отримали нове оформлення передньої частини кузова з іншим переднім бампером і іншими фарами головного світла, оснащені світлодіодними секціями денного світла. Крім того, повністю змінилися задні ліхтарі, з’явилися хромовані акценти на повітрозабірниках спереду, бічних молдингах, двері багажника, а також нова лінійка колісних дисків. Автомобілі отримали додаткові варіанти обробки інтер’єру і фарбування кузова.

У Renault Scenic і Grand Scenic також з’являться два нових дизельних двигуна об’ємом 1,5 і 1,6 л, що розвивають 110 (260 Нм) і 130 л. с. (320 Нм), відповідно. Перший агрегат в порівнянні з попередником аналогічного обсягу споживає на 12% менше палива (4,1 літра на «сотню»). Максимальний крутний момент збільшився на 20 Нм. Другий мотор на 20% економічніше (4,4 літра на «сотню»), ніж 1,9-літровий мотор такої ж потужності, якому він прийшов на зміну. Обидва дизеля оснащені системою старт-стоп і системою рекуперації енергії при гальмуванні.

До весни 2012 року для компакт-венів стане доступний 1,2-літровий бензиновий турбомотор потужністю 115 л. с. порівняно з 110-сильним агрегатом 1.6 він, витрата палива на 20% менше (споживає в середньому на 1,6 літра менше). Рівень викидів CO2 становить 135 г/км

Крім цього, модель отримає системи допомоги при старті в гору, попередження про мимовільному перетині суцільної лінії розмітки і автоматичного перемикання з ближнього на дальнє світло (і навпаки).

На домашньому ринку ціни на Renault Scenic будуть починатися від 21 350 євро.

Нагадаємо, нещодавно Renault оновив кросовер Koleos, який вже можна придбати в Україні.

budulai
Renault Scenic змінив зовнішність і став економічніше

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code