В рамках проекту Кортеж росіяни мають намір випускати не тільки лімузини для президента, але і представницькі седани, позашляховики і кабріолети.
Россияне хотят массово выпускать новые ЗиЛы и Чайки

Російські машини для еліти надійдуть у вільний продаж, згідно з розробленим Мінпромторгом проекту Кортеж. Про це повідомляє газета Авторевю.

За словами авторів проекту, він «охопить приватних осіб, представників великого бізнесу і офіційних осіб, об’єднуючи всіх національним продуктом – символом активної життєвої позиції та успіху, досягнутого працею на своїй Батьківщині». Чиновники розраховують, що через вісім років машини вітчизняного виробництва займуть 10-20% люксового сегменту (на російському авторинку, про експорт не йдеться).

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Представлений новий лімузин ЗІЛ для російської влади

Розробити лімузин в липні поточного року доручив президент Росії. Після цього було зібрано нараду, в якому брали участь Група ГАЗ, Зіл, Мінпромторг, держкорпорація Ростехнології і навіть російський виробник суперкарів Marussia. До серпня був готовий проект «Кортеж», підготовлений Мінпромторгом і Центральним науково-дослідним автомобільним і автомоторний інститутом (НАМИ).

Россияне хотят массово выпускать новые ЗиЛы и Чайки

У відповідності з проектом, президент повинен пересуватися на Зілі, розроблений «з нуля» броньованому лімузині. Для інших чиновників будуть побудовані Чайки. Також не виключено відродження марки Руссо-Балт і випуск спортивних і ексклюзивних модифікацій автомобілів під брендом Marussia, в лінійці якого зараз є два спорткара.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Броньований Зіл продають за мільйон доларів

У лінійку моделей увійдуть лімузин і позашляховик з двигунами V12, седан з двигуном V8 і декількома варіантами колісної бази, кросовер, мінівен і купе-кабріолет. Наймасовішими машинами повинні стати Руссо-Балти. Серед них будуть представлені кросовери і мінівени вартістю від двох до чотирьох мільйонів рублів. Сумарний обсяг випуску всіх автомобілів складе близько 40 тисяч машин в рік.

Очікується, що основне виробництво розміститься на потужностях компанія МосАвтоЗИЛ. На переобладнання заводу уряд Москви і Ощадбанк вже виділили 10 мільярдів рублів, а на оснастку і випуск компонентів держкорпорація Ростехнології витратить вісім мільярдів рублів. Загальні витрати на проект складуть 25 мільярдів рублів (625 млн. євро). Прогнозована щорічна виручка до 2020 року — 100 мільярдів рублів.

Россияне хотят массово выпускать новые ЗиЛы и Чайки

Виробництво автомобілів проекту Кортеж має початися в 2017 році.

Керівництво Зіла розповідає про прототипі нового президентського лімузина:

budulai
Росіяни хочуть масово випускати нові Зіли і Чайки

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code