Jaguar готує до прем’єри нове концептуальне купе C-X16, на прикладі якого автовиробник демонструє майбутнє марки.

Світова прем’єра концепту відбудеться в середині вересні на моторшоу у Франкфурті.

Габаритна довжина прототипу становить 4445 мм, ширина — 2048 мм, висота — 1297 мм, а колісна база дорівнює 2622 мм. Таким чином, гібридне спорткупе є самим компактним Ягуаром з моменту появи автомобіля XK120 в 1954 році. Концепт-кар вийшов на 349 мм коротше, на 156 мм ширше, на 25 мм нижче нинішнього купе Jaguar XK. Крім того, колісна база C-X16 на 130 мм коротше, ніж у XK.

Новинка побудована на новій алюмінієвій платформі, яку планується використовувати для моделі XK наступного покоління, а також має алюмінієві кузовні панелі і ідеальну развесовку по осях (50:50). Маса машини — 1600 кг

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Представлений найшвидшим Jaguar в історії

Jaguar C-X16 оснащений гібридною силовою установкою, що поєднує в собі трилітровий шестициліндровий бензиновий двигун V6 з механічним нагнітачем Rootes шостого покоління. Цей мотор є нинішньою версією «вісімки» AJ-V8: обидва агрегати мають схожу конструкцію блоку циліндрів і кришки корінних підшипників з додатковим кріпленням до блоку поперечними болтами для збільшення структурної жорсткості. Двигун має чотири розподільних вала і чотири клапани на циліндр, які відлиті з алюмінію повторної переробки.

Нова «шістка» отримала вдосконалену систему безпосереднього вприскування палива і збільшену до 10.5:1 ступінь стиснення. Потужність цього агрегату складає 380 кінських сил, а максимальний крутний момент дорівнює 450 Нм. Двигун працює в парі з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач, в одному блоці з якою знаходиться мотор-генератор, необхідний для системи старт-стоп. Вона може вимкнути мотор протягом 300 мс після зупинки машини, а стартер зі здвоєним соленоїдом потім запустить його знову.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Jaguar випустить суперкар з газовими турбінами

Також до складу гібридної силової установки входить електромотор потужністю 70 кВт (235 Нм) і літій-іонні батареї ємністю 1,6 кіловат-години, встановлені за спинками сидінь для забезпечення оптимальної развесовки по осях. Прототип може пересуватися виключно на електротязі на швидкості до 80 кілометрів на годину, однак запас ходу машини не уточнюється. Крім того, електромотор використовується для допомоги звичайним ДВС під час різкого прискорення.

З нуля до ста кілометрів на годину гібридне спорткупе здатне прискорюватися за 4,4 с, а з 80 до 120 км/год — за 2,1 с. Максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 300 км/год, Витрата палива новинки — 6,9 л/100 км, а рівень викидів CO2 – 165 г/км

 

budulai
Самий маленький Jaguar за останні 50 років

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code