На Столичному Автошоу, яке пройде на вихідних, компанія SEAT представить автомобіль з газобалонним обладнанням від BRC Gas Equipment.

На SEAT будуть ставити ГБО четвертого покоління, яке працює за принципом Common (кілька газових форсунок встановлені на одній рейці). Газ подається в кожен циліндр двигуна через окрему форсунку. Така система упорскування газу аналогічна системі впорскування бензину.

У системи є функція Безпечний автомобіль – у разі зупинки двигуна, навіть при включеному запаленні, потік газу перекривається.

Є вигідним перехід на більш дешевий газ, можна зрозуміти за простою формулою: витрата газу, при середньостатистичної манері водіння, дорівнює витраті бензину +15% (наприклад: при середній витраті бензину 8,0 л/100 км + 15% = 9,2 л газу).

У машинах з ГБО міняти повітряний фільтр частіше звичайного не доведеться. Склад паливоповітряної суміші не залежить від стану фільтра, так як коригується електронікою.

Коли паливо закінчується, автоматичний перемикач самостійно переводить систему з газу на бензин. При цьому водій чує звукове попередження.

Якщо вірити дистриб’ютору, динамічні характеристики автомобіля на газі залишаються на тому ж рівні, що і при експлуатації на бензині.

Гарантія на обладнання складає 36 місяців або 200 000 км пробігу.

Нагадаємо, на Столичному автошоу відбудеться презентація ЗАЗ Sens із заводським ГБО.

 

budulai
SEAT покаже українцям автомобіль з ГБО

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code