Шведи презентували прототип «зарядженого» седана S60, побудованого за участю команди Polestar, яка виступає на Вольво в національному кузовному першості.

Новинка отримала трилітровий шестициліндровий турбодвигун, який був форсований з 304 (440 Нм) до 515 кінських сил (575 Нм). Таких показників інженерам вдалося досягти за рахунок встановлення іншого нагнітача, модернізації головки блоку циліндрів і камер згоряння, встановлення нових шатунів, а також доопрацювання систем впускання і випуску.

Volvo S60 оснастили посиленою шестиступінчастою механічною коробкою передач зі зближеними передаточними числами і системою повного приводу з муфтою Haldex. З нуля до ста кілометрів на годину «заряджений» седан здатний прискорюватися за 3,9 секунди. Максимальна швидкість — 300 кілометрів на годину.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Новий хетчбек Volvo отримав 270 кінських сил

Серйозним доопрацюванням піддався і шасі моделі. Дорожній просвіт був зменшений на 30 міліметрів, передня і задня колія збільшилися на 20 і 40 мм відповідно, з’явилися нові амортизатори Ohlins, посилені кріплення двигуна і сайлентблоки в підрамнику і рульових тягах, модернізовані самі кермові тяги і стабілізатори поперечної стійкості. Крім того, фахівці Polestar перенастроювали рульове управління і встановили фірмові 19-дюймові колісні диски з покришками 265/30.

Спортседан отримав аеродинамічний обвіс кузова, що збільшує ширину автомобіля на 20 мм і знижує підйомну силу на високих швидкостях, шестипоршневі гальма Brembo з 380-міліметровими дисками на передній осі і 302-міліметровими на задній, а також новий інтер’єр зі спортивними сидіннями і елементами, обшитими алькантарою.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Яким буде Pajun – перший спортседан Porsche

За словами представників Volvo і Polestar, на даний момент «заряджений» варіант S60 побудований в єдиному екземплярі за спеціальним замовленням одного з клієнтів. Якщо на подібні авто з’явиться попит, то він може бути запущений в серійне виробництво.

budulai
Спортседан Volvo отримав 515 сил і повний привід

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code