В інтернеті з’явилися перші «живі» фотографії нового кросовера Subaru Forester без будь-якого камуфляжу. Це говорить про швидкої прем’єрі моделі.
Subaru Forester нового поколения попался на камеру

Японці відмовилися від радикальних нововведень в екстер’єрі – дизайн SUV після рестайлінгу можна назвати еволюційним, а не революційним. Збільшилися колісні арки, пороги стали рельєфними. Передні вікна тепер розділені, а дзеркала кріпляться на дверях.

Subaru Forester нового поколения попался на камеру

Про техніческі ‘ характеристиках мало що відомо. Майже напевно Форестер отримав платформу нової Імпрези. Не так давно в мережу виклали японську брошуру для дилерів Subaru, на якій були зазначені габарити автомобіля: довжина 4595 мм (+35), ширина 1795 мм (+15) і висота 1695 мм (+20). Колісна база виросла до 2640 мм (+25 мм). Логічно, що і багажник став більш вмісткі ніж – 505 літрів (488, якщо задні двері з електроприводом).

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Тест-драйв Subaru XV — нового компактного кросовера

Subaru Forester нового поколения попался на камеру

На батьківщині для Forester запропонують два бензинових двигуна об’ємом 2,0 л, потужністю 148 к.с. і 280 л. с. Перший працює з «механікою» або варіатором, другий – тільки з CVT. На інших ринках, ймовірно, будуть доступні двигуни потужністю 150 і 172 л. с.

Subaru Forester нового поколения попался на камеру

В Японії Subaru Forester четвертого покоління надійде в продаж в листопаді.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Нова Subaru Impreza здалася в Києві до прем’єри

budulai
Subaru Forester нового покоління попався на камеру

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code