На український ринок вирішили повернути модель Eos – чотиримісний дводверний кабріолет, який нещодавно пройшов рестайлінг.
Volkswagen привезет в Украину новый кабриолет

Прототип Eos був представлений в рамках Франкфуртського автосалону ще в 2003 році, серійна версія вийшла в 2005 році. У позаминулому році німці влаштували моделі фейсліфт (додали світлодіоди, поміняли решітку і бампери, поліпшили якість оздоблювальних матеріалів; у списку опцій з’явилася система безключевого доступу, адаптивні фари головного світла і можливість дистанційного керування складається металевим дахом з ключа).

Оновлений кабріолет Volkswagen буде представлений на українському ринку з турбованим бензиновим двигуном об’ємом 2,0 л і потужністю 210 л. с. Автомобіль комплектується шестиступінчастою коробкою передач, механічною або DSG.

Максимальна швидкість досягає 238 км/год, розгін з нуля до сотні займає 7,8 с. Середня витрата палива складає 7,5 літра на 100 км в змішаному циклі, а показники викидів СО2 коливається в межах 165 – 174 г/км в залежності від комплектації.

Дана модель ще не надійшла в дилерську мережу, але автосалони вже приймають замовлення.

Нагадаємо, в 2011 році Volkswagen випустив кабріолет Golf шостого покоління, який у Німеччині коштує 23 625 євро (майже на п’ять тисяч євро дешевше того ж Eos).

budulai
Volkswagen привезе в Україну новий кабріолет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code