Корейці вже готують нове покоління седана С-класу, хоча нинішня модель відносно недавно вийшла на ринок.
Появились первые скетчи нового Kia Cerato

Прем’єра автомобіля, який на ринку США буде називатися Forte, а в Південній Кореї — K3, відбудеться в наступному році.

Судячи з ескізів, дизайн седана перероблять в дусі останніх новинок бренду, Kia Optima, зокрема.

Новинка буде побудована з використанням агрегатів седана Hyundai Elantra — наступник моделі Cerato стане більше, просторіше і отримає задню багаторичажка замість колишньої торсіонної балки. У гамму двигунів автомобіля увійдуть двигуни з безпосереднім уприскуванням палива, а серед трансмісій з’явиться роботизована коробка передач з двома зчепленнями.

На сьогоднішній день Kia Cerato доступний з бензиновими моторами об’ємом 1,6 (випускають в Україні тільки з “механікою”), 2,0 і 2,4 літра (останній доступний лише на американському ринку), потужністю 124, 156 173 л. с. відповідно.

Більш детальна інформація про новий Cerato поки не повідомляється. В Україні нинішній Cerato можна купити за $19 600.

Родинна компанія Kia Hyundai, у свою чергу, оголосила про те, що готує новий концепт-кар під назвою i-oniq, світова прем’єра якого відбудеться в березні наступного року на моторшоу в Женеві.

Прототип, розроблений в європейському дослідницькому центрі Hyundai в Рюссельсхаймі, продемонструє як розвиватиметься дизайн автомобілів південнокорейської марки в майбутньому.

«Дві енергійні вигнуті лінії визначають силует концепту i-oniq, створюючи контраст між гострими характерними лініями і м’якими, але м’язистими особливостями іншого дизайну», – заявив шеф-дизайнер європейського відділення Hyundai Томас Бюркле, описуючи концепцію зовнішності нової машини.

Остання новинка Hyundai в Україні – купеподібний хетчбек Veloster, який можна придбати за 196 100 грн.

budulai
З’явилися перші скетчі нового Kia Cerato

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code