Українці тепер можуть придбати Black Taxi – класичний автомобіль, який поряд з Біг-Беном є символом столиці Великобританії.

Перші чорні кеби почали курсувати в далекому 1958 році і вже протягом півстоліття є найвідомішим таксі в британській столиці. Хто б міг подумати, що через п’ять десятиліть культові автомобілі можуть з’явитися і в Україні, але це сталося. Офіційним дилером цих автомобілів стала Група компаній АІС.

Автомобілі London Taxi завоювали визнання в багатьох країнах світу. Вони сконструйовані спеціально для роботи в таксі і відповідають всім вимогам до цього виду транспорту. Так, автомобіль відрізняється приголомшливою надійністю: без проблем проїжджає понад 1 600 000 км, а деякі продовжує працювати і далі з щорічним пробігом 160 000 км.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Друзі купили кеб і отруїлися в навколосвітню подорож

Всередині лондонське таксі кардинально відрізняється від звичних для нас автомобілів. Салон розрахований на п’ятьох пасажирів: три місця на задньому дивані і ще два розкладні сидіння розташовані навпроти. При цьому багаж можна покласти поруч з водієм.

Пасажирський відсік відділений від водійського прозорою перегородкою, а спілкування з водієм здійснюється через систему внутрішнього зв’язку. Для безпечної посадки і висадки вночі передбачена додаткова підсвічування в стелі, підлозі і днище, а також освітлення ручок дверей. Всі сидіння оснащено 3-точковими ременями безпеки.

Знаменитые лондонские кэбы появились в Украине

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Volkswagen представив лондонські таксі майбутнього

У лондонських кэбах встановлений кондиціонер з регулюванням температури та напрямку повітряного потоку окремо для кожного з пасажирів, як в преміум-класі.

З точки зору водія London Taxi володіє наступними перевагами: відмінна оглядовість дороги, дуже міцний сталевий кузов з можливістю швидкої самостійної заміни кузовних панелей, малий діаметр розвороту (8,53 м), що надає додаткові можливості маневрування на вузьких вулицях і в щільному потоці транспорту, просторий багажник на задньому відсіку, шини підвищеної міцності.

Під капот ставлять 2,4-літровий бензиновий двигун Mitsubishi (152 к. с.), який працює в парі з п’ятиступінчастою «механікою» і витрачає 10,9 л/100 км в змішаному циклі.

Альтетрнатива – 2,5-літровий дизель виробництва VM Motori (Італія) потужністю 102 л. с., який агрегатується з п’ятиступінчастим «автоматом». Витрата – 8,8 л/100 км

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Як виглядає перша в Україні державне таксі

Варто London Taxi 292 000 грн (бензин і МКПП) або 332 000 грн (дизель, АКПП). Для замовлення доступні не тільки чорний, але і ще 11 кольорів з покриттям металік або пастель.

АІС пропонує обслуговування і гарантію 2 роки або 100 000 км. Також у клієнта є можливість замовити продовжену гарантію (160 000 км) за додаткову плату.

Демонстрація доступу в салон для людей з обмеженими можливостями:

budulai
Знамениті лондонські кеби з’явилися в Україні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code