В даний час для того, щоб прокласти зовнішню або внутрішню каналізаційну систему, використовують поліпропіленові труби.  

Главная / Строительство и ремонт / Преимущества и способы использования труб Прагма

Ми хочемо звернути вашу увагу на труби Pragma, які знайшли масове використання в сучасних каналізаційних системах. Зазначимо, що у них відмінні експлуатаційні якості, а також чудовий зовнішній вигляд.

Труби марки Pragma з Австрії відомі давно в Росії. Їх почали поставляти на наш ринок ще в середині 80-х років минулого століття. І треба визнати, що у них багато переваг у порівнянні з аналогічними масовими виробами, виготовленими, скажімо, в Сербії.

Така труба для каналізації, виготовлена з поліпропілену високої якості, може функціонувати навіть при високій температурі 95 градусів. Цей чинник дуже важливий, коли ми говоримо про опалення будинків.

З допомогою таких труб можна прокладати каналізацію навіть там, де комунікації змушені занурювати на дуже значну глибину. І все тому, що труби мають хорошу кільцеву жорсткість. Вони в підсумку можуть прослужити півстоліття, не допустивши жодної аварії.

У наші дні цю каналізаційну трубу все частіше застосовують компанії, які займаються переробкою корисних копалин. Як показала практика, ці труби неможливо замінити чимось іншим при доставці з допомогою гідравліки сумішей, які містять щебінь чи шлаки. Цим і можна пояснити той факт, що труба Прагма знайшла застосування, скажімо, побутової і промислової системах каналізації, при прокладання зливової системи водного відводу, в портових терміналах, в аеропортах і т. д.

Купити такий ходовий товар зараз нескладно. Причому краще це робити через інтернет. Це означає, що, якщо ви вийдете в інтернет і перейдете по посиланню Ingplast.ru прагма тут постане перед вами у всій її широкому модельному ряді. Адже така каналізаційна труба має високу гиперустойчивость до агресивних хімічних подразників. Саме це цінують у ній багато покупців. За рахунок такої особливості труби відведення «агресивних» промислових стоків протікає без яких-небудь проблем.

Той, хто купує такі труби, повинен розуміти, наскільки вони гарні. Підкреслимо, що у таких труб висока термостійкість, тобто можливість травматизації труби у випадку аварії виключена. Відзначимо також високу стійкість до деформації. Зрозуміло, що в період, коли на вулиці зима, це особливо важливо. До речі, коли на вулиці холоду, трубу можна монтувати без всяких побоювань, що трапиться щось непередбачене.

 

Переваги і способи використання труб Прагма

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code