Прекрасний спосіб успішного оформлення інтер’єру квартири з невдалим плануванням – поділу простору на функціональні зони.  

Главная / Строительство и ремонт / Ремонт: межкомнатные перегородки - стационарные и трансформируемые

Для цього потрібні стаціонарні, трансформовані і мобільні міжкімнатні перегородки.

«П’ята стіна»

Стаціонарні перегородки в деякому роді являють собою «п’яту стіну», яку можна встановити для поділу однієї великої кімнати на дві. Цей варіант підходить для випадків, коли в однокімнатній квартирі проживає сім’я з дитиною і потрібно створити окрему дитячу, або ж якщо необхідно зменшити простір кухні, щоб виділити площу під їдальню і т. п. Варто відзначити, що демонтувати стаціонарні перегородки складно, так як вони зачіпають і підлога, і стіни, і стеля. Використовуючи слюсарні верстаки, перед установкою перегородок виготовляються металеві кріплення, які фіксуються на плиті перекриття або стяжці підлоги для підтримки всієї конструкції. До речі, придбати столярний верстак ви можете в меблевому магазині «Юнона». Відмінно укомплектований, продуманий і якісно виготовлений столярний верстак допоможе зробити деталь максимально точно, витративши мінімальну кількість часу на обробку матеріалу. Без нього ніяк не обійтися теслярів і столярів. Звичайно, ціна на цей вид товарів не найдешевша, однак, будьте впевнені, що вони прослужать працівникам цеху не один рік.

Трансформер

Одним з найбільш простих і ефективних способів корекції невдалого планування квартир є застосування багатофункціональних трансформуються перегородок. До них відносяться розсувні і доладні (тверді і м’які) конструкції. Перший тип складається з декількох частин, одна з яких нерухома, а інша може використовуватися як двері. Що стосується другого типу, то такі перегородки можна повністю скласти і встановити на будь-якої площі. М’які складні конструкції представлені завісами, а жорсткі – ширмами. Варто відзначити, що застосовуючи для обробки дерева та інших матеріалів, майстри створюють ширми з унікальним декором (прорізний або накладної різьбленням). З їх допомогою можна вигідно підкреслити загальний дизайн інтер’єру кімнати в класичному, або сільському стилі прованс.

Два в одному

Для того, щоб в одній великій кімнаті виділити творчу зону, зону розваг або роботи, рекомендується використовувати мобільні перегородки. Для успішної корекції типового планування квартири можна використовувати візуально проникні конструкції (підвісні або настінні скляні модулі) або ж особливу меблі (двосторонні стелажі, дивани і крісла з великою спинкою, високий комод тощо).

 

Ремонт: міжкімнатні перегородки стаціонарні та трансформовані

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code