Найчастіше сходи починають скрипіти з-за того, що їх ослаблені частини труться один об одного.  

Необхідно виділити проблемну сходинку, наступаючи на все по черзі. Ще краще, якщо у вас є доступ до сходів знизу. Тоді попросіть кого-то пройтися по сходах, щоб знизу відзначати скрипучі місця. Спочатку перевірте і підтягніть наявні елементи конструкції, включаючи цвяхи і клей, що з’єднують сходи і її клини при наявності таких. Суха змащення (наприклад, порошкоподібний графіт) допоможе прибрати скрип або значно його приглушити. Однак це всього лише тимчасова міра.

Дірки можна заповнити прокладками або використовувати дерев’яні блоки (або металеві куточки), щоб закрити їх. Якщо ви накладаєте блоки або куточки знизу, уважно відстежуйте довжину болтів.

Якщо у вас відсутній доступ до сходів знизу, вам доведеться прикручувати ступені і підйоми до несучої балки зверху малоголовчатыми настроечными гвинтами.

Ремонт зверху

Настроювальні гвинти необхідно вкручувати в тятиву сходи прямо крізь щаблі і підйоми. Це можна робити і прямо крізь килимове покриття. У відкритих дерев’яних сходах вони залишають порівняно невеликий отвір для замазки.

Пази. Позбутися від скрипу, який виходить від однієї з частин сходової ступені, можна, вбивши тонкі клейові дерев’яні клини між ступенем і підйомом.

Гострим будівельним ножем вытесывайте клини, щоб вони були на одному рівні з підйомом. Встановіть валик або профільну деталь, щоб закрити отримані отвори.

Ремонт знизу

Нанесіть високоміцний клей на прокладки і вставити їх в отвори між східцями, підйомами і балками.

Використовуйте блоки 2×2, вкриті високоміцним клеєм, щоб створити більш міцне з’єднання між ступенями і підйомами.

Встановіть одну частину Р-подібного кронштейна (куточка) на задню частину підйому, залишивши невеликий зазор. Туго затягніть задню частину ступені гвинтами. Заповніть проміжок клеєм, потім скріпіть.

 

Ремонт скрипучих сходових ступеней

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code