Спеціальна робоча одяг є необхідним атрибутом будь-якої людини, який займається виробничою або будівельною діяльністю.  

Главная / Строительство и ремонт / Спецодежда в Екатеринбурге

Такий вид екіпіровки застосовується як в зимових умовах, так і в літніх. Переваг використання такої екіпіровки кілька:

  1. Безпека людини під час праці. Спецодяг виготовляється із спеціальних міцних тканин і має щільну основу. Такий одяг складно вразити, пропалити і пошкодити. При цьому робітник має повну свободу дій, оскільки професійна екіпіровка анітрохи не сковує рухи.
  2. Візуальне оформлення спецодягу дозволяє визначити і побачити задовго до наближення робочого на дорозі, на промислових об’єктах або в міських умовах. У кожного типу робочих спеціальностей є своє оформлення і кольору спецодягу.
  3. Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) дозволяють людині зберегти здоров’я під час проведення будівельних або промислових робіт. До таких засобів належать: рукавички, маски, респіратори, протишумові навушники, захисні окуляри та інше.

Розглянемо принципи та особливості роботи деяких видів спецодягу.

Помаранчевий жилет сигнальний

Жилет сигнальний призначений для роботи поблизу доріг в поганий час видимості. Згідно з вимогами по техніці безпеки світловідбиваючий жилет повинні носити абсолютно всі робочі служб ЖКГ, водії державного транспорту і дорожники.

Навіщо потрібен жилет сигнальний?

Основне його призначення – безпека працівника під час поганої видимості. Світловідбиваючі смужки при попаданні на них світла будуть випромінювати мерехтіння, сповіщаючи водіїв про перешкоду.

Купують світловідбиваючий жилет представники самих різних професій, серед яких:

  • Дорожники;
  • Енергетики;
  • Транспортники;
  • Комунальники;
  • Охоронці;
  • Поліція;
  • Інші державні службовці.

Особливості виготовлення жилетів в Єкатеринбурзі

За основу будь-якого жилета робочого береться тканина (вона може бути зеленого, червоного, помаранчевого або жовтуватого відтінку), на яку нашиваються світловідбиваючі смужки з люмінесцентним пігментом. При потраплянні світла на сигнальну одяг, люмінесцентні смужки починають отблескивать, ніж дають зрозуміти про перешкоду на дорозі. Одягати жилет робочий можна поверх основного одягу.

Купити такий жилет в Єкатеринбурзі ви можете в магазині «Савой». На сайті представлений широкий асортимент та доступні ціни не тільки на сигнальні жилети, але і на всі інші позиції спецодягу.

Виготовляється помаранчевий жилет, як і будь-який інший, з синтетичної тканини з невеликим додаванням бавовни для підвищення міцності. Тканина дуже легко чиститься і не схильна до серйозного забруднення.

Міцність на розрив сигнальної одягу дуже висока через подвійних і потрійних швів.

Робоче взуття

Крім верхнього одягу та штанів, працівникам потрібно використовувати спеціальне взуття. Як правило, вона є гумової, адже працюючи на вулиці або на будівництві, де присутня велика кількість опадів і реагентів, взуття робочого піддається великим навантаженням і не кожна пара витримає.

 

Спецодяг в Єкатеринбурзі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code