Одним з найпоширеніших варіантів стельових конструкцій прийнято вважати підвісні стелі Армстронг.  

Дані стельові системи відрізняються поліпшеними характеристиками вологостійкості і звукопоглинання. Ще однією перевагою «Армстронга» вважається відсутність необхідності в обробці. Подібні стелі вже оснащені декоративним покриттям.

Особливості конструкції

Главная / Строительство и ремонт / Потолки Армстронг: конструктивные особенности и сферы применения

Стелі даного типу складаються з наступних елементів:

 • кутових і поперечних профілів;
 • направляючої рейки;
 • пружинного затиску;
 • підвісів;
 • дюбелів;
 • мінеральної плити.

Для монтажу підвісних стель Armstrong мінеральні плити встановлюються на несучих профілях, які підвішені за допомогою кріпильних елементів до конструкції основного стелі. Застосування такої системи дозволяє приховати всі наявні комунікаційні мережі (системи вентиляції, пожежну сигналізацію, кабелю телефонії, інтернету тощо).

Однак при цьому підвісна стеля Армстронг залишає можливість доступу до цих комунікацій. Достатньо лише демонтувати одну з плиток. Проблем з демонтажем не виникне, так як дані елементи підвісної системи фактично не закріплені. Вони просто покладені на каркас стелі. Тому для доступу до комунікаціями не знадобиться розбір всієї стельової системи.

Переваги

Главная / Строительство и ремонт / Потолки Армстронг: конструктивные особенности и сферы применения

Крім вищевказаного гідності, стелі Armstrong відрізняються безліччю інших плюсів. По-перше, завдяки легкості мінеральних плит при встановленні такої стельової конструкції не виникне жодних проблем. По-друге, підвісні стелі Армстронг представлені широким спектром відтінків і фактури. По-третє, такі стельові системи відрізняються підвищеним рівнем тепло – і звукоізоляції. Також можна відзначити й інші достоїнства даного виду підвісних стель:

 • екологічність та гігієнічність використовуваних матеріалів;
 • доступну ціну;
 • пожежна безпека;
 • вологостійкість;
 • можливість установки різних варіантів освітлення.

Стельові системи даного типу практично не мають недоліків. До таких можна віднести лише той факт, що при монтажі такого підвісної стелі зменшується висота приміщення за рахунок використання каркаса.

Сфери застосування

Завдяки своїм властивостям (чудовій акустиці, стійкості до забруднень, наявності ефекту світловідбивання, підвищеного звукопоглинання і вогнестійкості) Стельові системи Armstorng прийнято утсанавливать у громадських приміщеннях. Такий тип стелі можна зустріти практично в будь-якому офісному приміщенні. Його також активно використовують на промислових підприємствах, об’єктах освіти, охорони здоров’я та соціальної сфери.

Установка «Армстронг» актуальна і для модних кафе, ресторанів, лабораторій, спортзалів, магазинів, басейнів і безлічі інших приміщень. Стеля Амстронг популярний завдяки тому, що забезпечує стійкість до коливань температури і необхідний рівень акустики.

 

Стелі Армстронг: конструктивні особливості і сфери застосування

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code